Seksowna i szczupła Aguilera w Maximie [Zdjęcia]

2013-09-09 23:07

Ale ona schudła! Pamiętacie pulchną Christinę Aguilerę? To już przeszłość. Piosenkarka wróciła do formy i po miesiącach ciężkich treningów oraz diet, znów prezentuje się wspaniale. Porównajcie zdjęcia!

Pięknie śpiewa, jej głos brzmi anielsko, ale show-biznes jest okrutny. Liczy się w nim nie tylko talent, ale także i wygląd. Christina Aguilera długo zmagała się z nadwagą. Niemal przez całą swoją karierę była bardzo, a na początku chorobliwie szczupła. Po urodzeniu dziecka i kiedy w jej małżeństwie pojawił się kryzys, piosenkarka zajadała smutki i w krótkim czasie przybrała sporo na wadze.

Zobacz też: Katarzyna Dowbor schudła do nowej pracy

Kilka miesięcy temu gwiazda wzięła się za siebie, a dziś możemy już podziwiać imponujące efekty. Christina dużo schudła, zadbała o siebie i dzięki temu, wygląda pięknie. Z tej okazji wystąpiła w sesji dla Maxima.

hristina Aguilera długo zmagała się z nadwagą. Piosenkarka niemal przez całą swoją karierę była bardzo, a nawet chorobliwie szczupła. Kiedy urodziła dziecko, a w jej małżeństwie zaczął się kryzys, zajadała smutki i szybko przytyła. Zobacz: "Pogódźcie się, że pracujecie z GRUBĄ DZIEWCZYNĄ!"
Kilka miesięcy temu 32-letnia gwiazda wzięła się za siebie, a efekty jej pracy są imponujące: Aguilera schudła, zadbała o siebie i znów wygląda świetnie. Z tej okazji wystąpiła w sesji dla Maxima. Nie pokazała jednak "wszystkiego"