Selfie lubi chude!

2015-12-16 15:30

Grupa Selfie znana, m.in. z takich piosenek jak „ Selfie ze mną zrób", „Jak dziewczyny robią", czy „Moja okularnica" nie próżnuje. Młodzi artyści pracują nad nową piosenką, której tytuł brzmi „Chuda Kaśka".

Zespół Selfie, który tworzą wokaliści Mariusz Gralak i Łukasz Terpiński z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność. Nic więc dziwnego, że stara się nie zwalniać tempa, by ciągle zaskakiwać słuchaczy. Artyści są właśnie w trakcie dopieszczania utworu, pt. „Chuda Kaśka".

- Premierę „Chudej Kaśki" planujemy na początek przyszłego roku. Właśnie wprowadzamy ostatnie szlify do utworu, by pomiędzy Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem nagrać do niego teledysk - zdradza nam Mariusz Gralak. - O czym mówi piosenka? Wolałbym na razie nie zdradzać, ale tak jak sugeruje tytuł jej bohaterką będzie kobieta - uśmiecha się wokalista.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE