Selfie lubi okularników!

2015-09-29 18:00

Na koncie mają takie przeboje jak m.in. ,,W rytmie zatańcz", ,,O tobię marzę" czy ,,Polskie chłopaki" pracują właśnie nad nowym teledyskiem. Tym razem do piosenki ,,Moja okularnica". Selfie bardzo dosłownie wzięło do serca tytuł piosenki. Na palnie klipu pojawiły się bardzo...odjazdowe rekwizyty – fantazyjne, kolorowe okulary słoneczne – które jak się okazuje – w scenariuszu teledysku i całej historii pełnią bardzo ważną rolę.

Tym razem zespół postawił na luksus! Zdjęcia do teledysku powstawały w eleganckich i interesująco urządzonych apartamentach jednego z włocławskich hoteli.

- Wykorzystaliśmy niesamowite łóżko, które zaprojektowano w jednym z pokojów. To mebel, którego kształt przypomina tył cadillaca – mówi w rozmowie z nami Mariusz Gralak z Selfie.
W takim niesamowitym łożu budzi się jeden z muzyków, który tuż po tym zaczyna słuchać muzyki, razem w piękną dziewczyną.

Później zjawiają się kolejni muzycy zespołu, którzy rozkręcają szaloną imprezę...
- Każdy z nich robi coś innego, a ich zabawa rejestrowana jest przez kamerę z perspektywy lustra – opowiada Mariusz – Co jakiś czas pojawiają się w kadrze okulary, które powodują że widzimy postacie w zupełnie innych przebraniach – zdradza.

Artyści zadbali o to, aby okulary które zostaną wykorzystane na planie były odlotowe! Mariusz dodaje, że podczas pracy na planie klipu doszło do ciekawej sytuacji...
- Modelka, która występuje w klipie przyjechała na plan ze swoim chłopakiem: umięśnionym , wysokim kulturystą – opowiada Mariusz. - Przestaliśmy nagrywać, bo obawialiśmy się że ten postawny i groźnie wyglądający mężczyzna nie zgodzi się na to, aby jego ukochana mogła występować w klipie w towarzystwie samych facetów – mówi.

Na szczęście, chłopak naszej modelki nie miał pretensji. - Okazał się bardzo sympatycznym człowiekiem, któremu w niczym to nie przeszkadzało. - dodaje muzyk.
Premiera klipu w najbliższą sobotę na antenie programu Disco Polo Live w Polo TV.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE