Seniorzy w drugiej edycji "Magii nagości"! Produkcja stawia na otwartość i różnorodność. Kiedy premiera?

2022-01-24 14:11
Seniorzy w drugiej edycji “Magii nagości”!
Autor: Instagram @magianagoscipolska

Drugi sezon „Magii nagości” zbliża się wielkimi krokami. Pierwsza edycja programu wzbudziła duże kontrowersje, ale ostatecznie odniosła ogromny sukces. Show oglądało ponad 200 tys. widzów! Producenci zapowiedzieli, że tym razem na ekranach pojawią się nie tylko osoby młode, ale również seniorzy.

"Magia nagości" to kontrowersyjne show, które wywołało w Polsce niemałą burzę. Jego uczestnicy w każdej rundzie odsłaniają poszczególne partie swoich ciał, w tym również miejsca intymne. Ich wygląd ocenia inny uczestnik, który następnie podejmuje decyzję, z kim wybierze się na randkę. W programie można było zobaczyć nie tylko osoby heteroseksualne, ale także członków społeczności LGBT+.

Nie da się ukryć, że nagość i seksualność wciąż są w Polsce tematem tabu. Po interwencji przeciwników programu oraz licznych skargach, które wpłynęły do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, twórcy polskiej wersji "Naked Attraction" postanowili zrezygnować z premiery zaplanowanej na maj 2021 roku. Nie trwało to jednak długo, bo "Magia nagości" ostatecznie zadebiutowała ekranach we wrześniu.

Pierwszy sezon polskiej edycji programu zgromadził przed telewizorami ogromną liczbę osób! Jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl, oglądało go średnio 229 tys. widzów.

"Magia nagości" otwiera się na seniorów!

"Magia nagości" to program ciałopozytywny, otwarty na osoby o różnym wyglądzie i orientacji seksualnej. Dotychczas można było w nim zobaczyć głównie ludzi młodych. To ma się jednak zmienić od drugiego sezonu. Komentarza w sprawie kolejnej edycji show udzielił portalowi Wirtualnemedia.pl Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV:

"Pierwszy sezon programu "Magia nagości. Polska" w Zoom TV okazał się strzałem w dziesiątkę, dlatego decyzja o produkcji drugiej serii była dla nas formalnością. Mamy idealną prowadzącą, która świetnie oddaje ciałopozytywną ideę tego niezwykłego show, a do castingów zgłasza się coraz więcej chętnych. W drugiej serii stawiamy na jeszcze większą otwartość i różnorodność uczestników. Ciekawostką z pewnością będzie runda z udziałem seniorów".

Drugi sezon "Magii nagości" wystartuje 25 lutego 2022 roku na antenie Zoom TV.

Sonda
Czy będziesz oglądał drugi sezon "Magii nagości"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE