Małgorzata Kożuchowska

i

Autor: AKPA Małgorzata Kożuchowska

Sensacja w "M jak miłość"! Kożuchowska ponownie zagra Hankę?

2018-10-03 5:24

Niemożliwe? A jednak prawdopodobne – Małgorzata Kożuchowska (47 l.) ponownie w „M jak miłość”?! Jak udało nam się dowiedzieć, wszystko na to wskazuje. Aktorka znowu może wcielić się w postać Hanki Mostowiak i powrócić choćby we wspomnieniach swoich bliskich. Wszystko przez to, że TVP nie chce stracić na rzecz TVN tak drogocennej gwiazdy.

Kilka dni temu jeden z fanów zapytał Małgorzatę, czy nadal gra w „M jak miłość”. Aktorka odpowiedziała mu: „Oczywiście, ducha Hanki”. Coś, co na początku miało być żartem, okazuje się mieć drugie dno. Kożuchowska faktycznie może pojawić się w nowych odcinkach popularnego serialu TVP2.

Nie mówimy „nie”. Doświadczenia z Andrzejem Młynarczykiem, który wcielał się w postać Tomka i powracał we wspomnieniach bliskich, pokazały, że widzowie tęsknią za bohaterami, którzy odeszli. Scenarzyści mają bogatą wyobraźnię i nie jest wykluczone, że postać Hani Mostowiak także wróci do serialu – mówi nam osoba z produkcji.

Niektórzy wręcz snują plany wprowadzenia zaginionej siostry – bliźniaczki Hanki. Dla samej aktorki pojawi się zatem możliwość zacieśnienia współpracy z TVP. Ostatnio nie może bowiem narzekać na nadmiar pracy. TVN zakończył serial „Druga szansa” i chociaż obiecuje, że przygotuje dla niej kolejny serial, do tej pory nie padły żadne konkrety.  Wykorzystując moment przestoju jej w karierze, do walki o gwiazdę ponownie stanęła Telewizja Polska. Kożuchowska gra już główną rolę w „Rodzinka.pl”, ale to przecież „M jak miłość” jest najpopularniejszym serialem w Polsce. Jeśli aktorka zdecyduje się zagrać choćby kilka krótkich epizodów, z pewnością zrobi spore zamieszanie w kraju. I może otrzyma kolejne propozycje.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany