Shazzę kochała cała Polska, każdy chciał zobaczyć ją nago. Na widok tego, jak teraz wygląda PADNIECIE!

2021-08-17 13:36

W latach 90. Shazza była nie tylko królową disco-polo, ale i jedną z największych gwiazd naszego rodzimego show-biznesu. Polacy pokochali piękną piosenkarkę i nie da się ukryć, że przyciągała męskie spojrzenia. Jej sesja w "Playboyu" przeszła wręcz do legendarnych - numer, w którym na okładce pojawiła się Shazza sprzedał się w rekordowym nakładzie. Każdy chciał zobaczyć jej gorące zdjęcia. Marlena Magdalena Pańkowska, bo tak naprawdę nazywa się Shazza, ma dziś 54 lata. Na widok tego, jak teraz wygląda padniecie!

Shazza, disco-polo

i

Autor: AKPA Shazza, disco-polo

"Baiao Bongo", "Bierz co chcesz", "Egipskie noce" - te przeboje Shazzy znają niemal wszyscy Polacy. Piękna piosenkarka była też obiektem westchnień wielu mężczyzn. Zespół Big Cyc nagrał nawet o niej piosenkę "Shazza moja miłość", w której refrenie śpiewali: "Shazza, Shazza, ktoś mi ciebie kochać kazał".

Początkowo utwór brzmi, jak przepiękna laurka w kierunku piosenkarki. Cały wydźwięk zmienia końcówka ostatniej zwrotki piosenki, która brzmi: "Skąd miałem wiedzieć że jesteś facetem, przebranym tylko za kobietę. Miałem pecha to się zdarza, nie zapomnę ciebie Shazza". Królowa disco-polo nieźle się wściekła, chciała ich nawet za to pozwać.

Shazza powraca na salony. Tak dziś wygląda królowa disco-polo lat 90.! 

I choć Shazza już dawno ma za sobą okres największej sławy i ogólnopolskiej kariery, to wcale nie wycofała się z mediów. Kilka lat po pamiętnej sesji w "Playboyu" zdecydowała się wyprowadzić do Stanów Zjednoczonych. Do kraju wróciła w 2007 roku i dalej realizuje się muzycznie, choć już nie w branży disco-polo. Dziś jej utwory to klimaty pop i dance.

Ostatnio Shazza była jedną z gwiazd wieczoru na Wakacyjnej Trasie Dwójki w Ostródzie. 54-letnia wokalistka zrobiła potężne wrażenie na widzach i publiczności, nie tylko za sprawą swojego śpiewu. To jak dziś wygląda Shazza wręcz powala! Zobaczcie na zdjęciach niżej! 

NIE PRZEGAP: Paparazzi przyłapali Andrzeja Grabowskiego z nową ukochaną! Padniecie na jej widok! [ZDJĘCIA]