Barbara Kurdej-Szatan i ...

i

Autor: AKPA, INSTAGRAM Barbara Kurdej-Szatan i ...

Siostra Basi Kurdej-Szatan wygląda jak Ewa Wachowicz! Kasia Kurdej-Mania nie jest podobna do gwiazdy M jak miłość [Zdjęcia]

2021-06-29 15:46

Basia Kurdej-Szatan to wielka gwiazda serialu "M jak miłość" i do tego twarz bijących rekordy popularności reklam sieci komórkowej Play. Mało kto wie, że aktorka ma siostrę, która również działa w branży filmowej. Kasia Kurdej-Mania jednak nie jest tak sławna jak młodsza o pięć lat Basia Kurdej-Szatan. Do tego aktorki bardzo się od sobie różnią. Jedna z użytkowniczek Instagrama stwierdziła nawet, że siostra Basi Kurdej-Szatan wygląda jak Ewa Wachowicz! Jedno nie ulega wątpliwości: Kasia Kurdej-Mania nie jest podobna do gwiazdy "M jak miłość". Zobacz w naszej galerii, jak wygląda siostra Basi Kurdej-Szatan.

O siostrze Basi Kurdej-Szatan wiele się nie mówi. Aktorka "M jak miłość" jednak jest z nią bardzo blisko. Dowodem na to jest choćby wzruszający wpis celebrytki z okazji urodzin Kasi Kurdej-Mani. "Moja piękna, mądra, odważna, kreatywna i do tego zdolna siostra obchodzi dziś swoje urodziny" - napisała prosto z serca Basia Kurdej-Szatan. "Kocham Cię, Kasiuńku, najmocniej w świecie!!! Jak to dobrze, że jesteś. Co ja bym bez Ciebie! Niech Ci się szczęści, niech darzy i spełnia! W zdrówku i miłości z samymi dobrymi ludźmi wokół" - dodała gwiazda "M jak miłość" i reklamy Play. Takie wyznanie i życzenia nie mogły pozostać bez odpowiedzi. "Dziękuję Ci moja jedyna i najkochańsza Basiuńku. Jesteś moją radością, inspiracją i zapalnikiem do działania! Kocham Cię" - odpisała Kasia Kurdej-Mania. Ciekawe jest to, że tak bardzo sobie bliskie siostry Kurdej nie są do siebie podobne fizycznie. Obie jednak są piękne, co dostrzegają użytkownicy Instagrama. Zdaniem jednej z fanek gwiazdy "M jak miłość" jej siostra jest łudząco podobna do naszej słynnej modelki i byłej rzeczniczki rządu - Ewy Wachowicz. Zobacz w naszej galerii, jak wygląda siostra Basi Kurdej-Szatan.

CZYTAJ TAKŻE: Naga Paulina Smaszcz Kurzajewska z koleżankami. Tak prezenterka bawi się na wakacjach

Kasia Kurdej-Mania - mimo że popularnością nie dorównuje siostrze - to ma na swoim koncie całkiem pokaźny dorobek aktorski. Występuje w teatrze, zagrała także w popularnych seriach: "Lokatorzy" i Sąsiedzi". Prywatnie siostra Basi Kurdej-Szatan jest żoną pianisty Piotra Mani i mamą Weroniki i Bronisława. 

ZOBACZ TAKŻE: Partner Agnieszki Włodarczyk miał potworny wypadek! Aktorka opisuje koszmar [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE