Siostry Bogusz - kim są nowe królowe fitnessu? [ZDJĘCIA]

2015-07-04 18:02
Siostry Bogusz - kim są nowe królowe fitnessu? [ZDJĘCIA]
Autor: FitDevAngels / Instagram

Siostry Bogusz chcą być lepsze od Ewy Chodakowskiej. Blond piękności, które prowadzą kanał na YouTubie, zaczynają pozować na ściankach i chcą stać się prawdziwymi celebrytkami. Kim są? Skąd się wzięły i czy zrobią karierę?

Siostry Bogusz stają się dnia na dzień coraz bardziej popularne. Panie o jasnych włosach i kobiecych (ale całkiem nieźle umięśnionych) ciałkach rządzą już nie tylko na Instagramie, ale również na YouTubie. Zaczęło się od tego, że jedna z sióstr wystąpiła w programia "Ugotowani", i tak być może nieświadomie TVN zaczął ją promować. Okazuje, że pojedynczy występ Boguszównej nie wystarczył. Obie panie chcą mieć swój własny show! - Chcemy zrobić swoje reality show na skalę Kardashianów, na skalę światową. Będzie dużo kontrowersyjnych kampanii o akceptacji siebie, o wyzbyciu się kompleksów. Żeby to było dla młodzieży, kontrowersyjnie, żeby się coś działo i było kolorowo. Naszym planem jest podbój świata. Na pewno nie zatrzymamy się w polskim show biznesie. To jest stop na chwilę - powiedziała Aniela w rozmowie z Pudelkiem. Boicie się, że panie naprawdę podbiją świat? My nieśmiało drżymy, czy nowy program będzie naprawdę przypominał ten zza Oceanu? A może skończy się na czymś pokroju Warsaw Shore? A może to tylko plany, które nigdy się nie ziszczą? Oby.

Zobacz też: Jacyków jak Marc Jacobs - chwali się swoim przyrodzeniem [+18]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE