Bogumiła Bajor

i

Autor: Ireneusz Sobieszczuk/TVP/EAST NEWS

Młode gwiazdy

Bratanica Bajora i syn Ostaszewskiej na czerwonym dywanie

2023-09-09 15:17

Franciszek Englert, syn Mai Ostaszewskiej oraz Bogumiła Bajor pojawili się Festiwalu Filmowym w Wenecji, gdzie premierę ma film reżyserskiego duetu Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta. Jedną z głównych ról z filmie gra Joanna Kulig, a sama produkcja ma szansę powalczyć o Złotego Lwa.

Franciszek Englert oraz Bogumiłą Bajor na czerwonym dywanie w Wenecji

Młodzi aktorzy pojawili się na Festiwalu Filmowym w Wenecji, gdzie premierę ma film reżyserskiego duetu Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta „Kobieta z…”. Polska produkcja jest jednym z najbardziej oczekiwanych filmów podczas Festiwalu. Opowiada on historię transpłciowej kobiety, która odkrywa swoją transformację. W rolach głównych wystąpiły Małgorzata Hajewska i Joanna Kulig. Jak podaje vouge.pl debiutująca aktorka Bogumiła Bajor  postawiła na cielistą suknię z szerokimi ramiączkami polskiej marki Fussét. Franciszek Englert postawiła na klasyczny garnitur. Elementem dodającym pazura stylizacji były okulary przeciwsłoneczne. 

Bogumiła Bajor jest córką aktora Piotra Bajora, brata Michała Bajora. Franciszek Englert to z kolei syn Mai Ostaszewskiej i Michała Englerta (były mąż Małgorzaty Szumowskiej), syna Macieja Englerta (brat Jana) i Marty Lipińskiej.

Zobacz także: Znany polski polityk jest gejem. Michał Piróg bezlitośnie go pogonił! "Ma chłopaka, żyje z nim"

Uczestniczka The Voice of Poland zaatakowana nożem!