Skandal na festiwalu w Sopocie. Kayah obraziła ludzi! Została ukarana

2022-05-22 20:50
Kayah na Sopot Super Hit Festiwal
Autor: Akpa Kayah na Sopot Super Hit Festiwal

Kto by pomyślał... Kayah (55 l.) uchodzi za sympatyczną i wyluzowaną gwiazdę. Na scenie zawsze jest skłonna do żartów. Tymczasem to, co wydarzyło się za kulisami festiwalu Polsatu w Sopocie szokuje! Kayah na widok fotoreporterów zgromadzonych przy Operze Leśnej, zaczęła ich obrażać. A oni szybko się zemścili. Sprawdźcie, co działo się za kulisami.

Telewizyjne festiwale letnie to święta polskiej muzyki. Wydarzenia te gromadzą przed sceną tysiące osób i miliony przed telewizorami. Dla gwiazd polskiej sceny jest to więc super okazja do promocji. Ale uznana gwiazda polskiej sceny chyba tak tego nie postrzega. Kayah wywołała skandal za kulisami tegorocznego Super Hit Festiwalu stacji Polsat. 

Zobacz także: Członkowie Bajmu na izbie wytrzeźwień. Interweniowała Beata Kozidrak

Przed Operą Leśną w Sopocie zjawiają się zaproszone na festiwal media - dziennikarze, kamery oraz fotoreporterzy. Wszystkie gwiazdy, zjawiając się za kulisami, chętnie współpracują z mediami - udzielają wywiadów i pozują do zdjęć. Są jednak wyjątki. Do nich należy Kayah. Nie dość, że gwiazda nie życzy sobie rozmów z portalami plotkarskimi ani tabloidami, to w tym roku pokazała też, że gardzi pracą fotografów, którzy zostali zatrudnieni, by relacjonować festiwal. Gdy Kayah przybyła do Opery Leśnej w Sopocie, dziarskim krokiem ruszyła za kulisy. I choć wyglądała świetnie, była już umalowana, wściekła się, że ktoś śmie jej robić zdjęcia. Gdy zobaczyła fotoreporterów, którzy zaczęli robić jej zdjęcia, rzuciła w ich stronę chamski komentarz

- Nie zesrajcie się! - powiedziała Kayah do fotografów. 

Wtedy gwiazda zasłoniła się walizką, którą niosła. Przypomnijmy tylko, że to dzięki dziennikarzom i fotografom zatrudnianym do relacjonowania festiwali muzycznych publiczność dowiaduje się o tym, co działo się na wydarzeniu. 

NIE PRZEGAP: Co za wieści! Kayah pokaże swoje życie w programie reality! Znamy szczegóły

Pogarda Kayah dla fotografów miała swoje konsekwencje. Gdy zadowolona gwiazda w stroju scenicznym wyszła na ściankę, na której robi się gwiazdom zdjęcia, fotoreporterzy zgodnie odeszli, ignorując obecność Kayah, i nie zrobili jej żadnego zdjęcia. 

Co sądzicie o takim zachowaniu Kayah?

Dajcie nam znać, głosując w naszej sondzie!

Świadomie nie załączamy zdjęć Kayah z festiwalu, bo te... po prostu nie powstały. Czy na pewno tego oczekiwała gwiazda?

Sonda
Jak oceniasz zachowanie Kayah?