Co za wieści! Kayah pokaże swoje życie w programie reality! Znamy szczegóły

2022-05-19 6:00
Kayah
Autor: Instagram

Na co dzień Kayah bardzo strzeże swojej prywatności. Na scenie zawsze jest wylewna, nie tylko śpiewa, ale opowiada anegdotki o sobie. Jednak o jej życiu osobistym od lat wiadomo bardzo niewiele. Ale to się zmieni. Kayah zdecydowała się bowiem wziąć udział w programie, w którym będzie można podejrzeć jej życie. Wszystko po to, by inspirować inne kobiety. Poznajcie szczegóły wyjątkowej produkcji "Powerwoman Polska".

"Powerwoman" to skandynawski format. NENT Group, właściciel platformy streamingowej Viaplay, przygotowuje właśnie polską wersję programu, który nosi tytuł "Powerwomen Polska". Bohaterki programu pochodzą z różnych światów i poświęcają się odmiennym zawodowym aktywnościom. Serial przedstawi fragmenty codziennego życia takich osobowości jak piosenkarka Kayah, projektantka mody Gosia Baczyńska, autorka książek kryminalnych Katarzyna Puzyńska, trenerka biznesu oraz właścicielka fundacji "Kobieta Niezależna", a także autorka wielu poradników - Kamila Rowińska oraz Anna Hencka-Zyser, założycielka fundacji "Spa for Cancer" wspierającej kobiety zmagające się z chorobą nowotworową.

ZOBACZ TAKŻE: Kayah walczy ze straszną chorobą! Wstrząsające wyznanie gwiazdy: "Ja płaczę codziennie"

I tu wielkie zaskoczenie, bo Kayah, choć bardzo szczera, zawsze ceniła sobie prywatność. Program Viaplay różni się jednak od typowego reality show. Przede wszystkim odczarowuje mit "kobiet oderwanych od rzeczywistości", pokazując ambitne osoby, które dzięki swojej ciężkiej pracy osiągnęły wymarzony sukces. Widzowie będą mogli zobaczyć ich codzienność oraz drogę na szczyt, które mogą stanowić inspirację dla innych kobiet. Program odkrywa przed widzami różne ścieżki rozwoju w wielu różnych dziedzinach – muzyce, projektowaniu czy biznesie.

Cieszę się, że mogłam podzielić się z widzami swoją codziennością i pokazać fragment mojego życia, który zazwyczaj pozostaje poza obiektywami kamer i światłami fleszy. "Powerwomen Polska" udowadnia, że dzięki pracy z pasją i misją można spełniać swoje marzenia, ale też pomagać spełniać marzenia innych ludzi. Nie mogę doczekać się efektu końcowego i jestem niezwykle ciekawa historii, które opowiedzą inne bohaterki programu. Pomimo różnych doświadczeń i obszarów, w których działamy, mamy ze sobą wiele wspólnego – mówi Kayah, która jest też współzałożycielką wytwórni Kayax.

Program "Powerwoman Polska" będzie można zobaczyć jesienią. Nie możemy się doczekać.

Bohaterki programu Powerwoman Polska
Autor: mat. pras. Bohaterki programu "Powerwoman Polska"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE