Skrywana tajemnica Magdy Gessler! Wcale się nie rozwiodła z mężem restauratorem

2013-12-31 3:00

Czy w Polsce można mieć dwóch mężów? W zasadzie tak. Przykład Magdy Gessler pokazuje to dość dobitnie. Od 11 lat jest w związku z chirurgiem Waldemarem Kozerawskim. Wszędzie nazywa go mężem, do tego stopnia, że niektórzy już rozpisywali się o ich tajnym ślubie. Jak się jednak okazuje, od 1986 roku restauratorka ciągle jest formalnie żoną Piotra Gesslera...

Magda Gessler to niekwestionowana gwiazda telewizji. Uczy trudnego fachu restauratora w swoich "Kuchennych rewolucjach", promuje też najzdolniejszych kucharzy amatorów w programie "MasterChef". Zasłynęła jako osoba niezwykle kontrowersyjna, nieszczędząca przykrych słów czy też przekleństw. Jednak nieraz podkreśla, iż w gruncie rzeczy jest oazą spokoju i osobą "do rany przyłóż". Istna kobieta zagadka. W życiu osobistym również.

Większość ludzi uważa, że obecny jej partner, chirurg z Kanady Waldemar Kozerawski, jest jej mężem. Sama Gessler jednak mówi "Super Expressowi": - Każdy używa tego słowa, jak chce. Ja znam Waldka od 30 lat, a od prawie 11 lat jesteśmy razem. Dla mnie on jest po prostu mężem.

Formalnie bowiem pani Magda ciągle jest żoną Piotra Gesslera. Potwierdzają to dokumenty ich wspólnej firmy "U Fukiera" złożone w Krajowym Rejestrze Sądowym. Mało tego, małżonkowie dalej mają ten sam formalny adres zameldowania. Jedyna aktualizacja, jakiej dokonali Gesslerowie, to informacja o rozdzielności majątkowej z 2001 r. Formalnie każdą zmianę danych należy zgłosić niezwłocznie.

- Nie rozwiedli się, bo po co? Magda nie zamierza rezygnować z nazwiska Gessler, jest zbyt cenne. Mają razem córkę Larę (24 l.), która wkracza w świat biznesu. Oboje jej więc pomagają. A kolejny ślub to tylko niepotrzebne komplikacje i formalności. I bez niego Waldek jest dla niej mężem - mówi nam znajomy Magdy.

Jeśli jednak Gessler zdecyduje się na ślub, będzie to jej trzecie małżeństwo. Pierwszym jej mężem był nieżyjący już Volkhart Müller, korespondent "Der Spiegel". Ma z nim syna Tadeusza (30 l.).

Polecamy: Magda Gessler tylko dla Super Expressu: Nie miałam operacji plastycznych!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany