Nie żyje Jan Krzyżanowski. Słynny aktor przeżył ze Sławą Przybylską ponad 50 lat!

i

Autor: facebook Nie żyje Jan Krzyżanowski. Słynny aktor przeżył ze Sławą Przybylską ponad 50 lat!

Smutny finał historii

Sława Przybylska dla chorego męża porzuciła karierę. Nie opuściła go do samego końca

2022-11-28 18:48

Trudno wyobrazić sobie ból, z jakim przyszło mierzyć się Sławie Przybylskiej (90 l.). Piosenkarka straciła ukochanego męża, z którym spędziła ponad pół wieku. Jan Krzyżanowski przeszedł udar, a ostatnio zmagał się z zapaleniem płuc. Żona była przy nim do końca.

Jan Krzyżanowski przez ostatnie lata ciężko chorował. W 2018 r. doznał udaru. Trafił nawet do zakładu opiekuńczo-leczniczego. Źle znosił pobyt w ośrodku, więc pani Sława natychmiast zabrała męża do domu. Od tamtej chwili opieka nad nim spoczywała na jej barkach. Piosenkarka, która wylansowała hity „Pamiętasz była jesień”, „Miłość w Portofino” i „Gdzie są kwiaty”, zrezygnowała nawet z kariery. Rozglądała się za dobrym domem opieki, niczego odpowiedniego jednak nie znalazła. Sława Przybylska do końca opiekowała się schorowanym mężem.

Sława Przybylska dla męża porzuciła scenę

W tej chwili nie przyjmuję żadnych propozycji koncertowych. Jeśli się zmieni sytuacja na lepsze, bo mąż ma problemy zdrowotne, to tak, ale w tej chwili nie mogę nic – mówiła nam kilka dni temu popularna wokalistka.

Pan Jan zmarł w sobotę, o czym poinformowano na Facebooku Przybylskiej. Konsekwencją udaru była niewydolność krążenia. A tuż przed śmiercią mąż gwiazdy zachorował na zapalenie płuc.

Historia związku Przybylskiej i Krzyżanowskiego

Sława Przybylska i Jan Krzyżanowski pobrali się w 1964 r. Poznali się rok wcześniej, po jednym z koncertów piosenkarki. Przyszły mąż gwiazdy był zafascynowany jej głosem. Byli razem prawie 60 lat. Mąż artystki przez lata był dyrektorem Stołecznej Estrady i Teatru na Targówku.

Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają