Słynny trener zginął w tragicznym wypadku rowerowych

i

Autor: Instagram/@skiba.jarek

Jarosław Skiba zginął w tragicznym wypadku rowerowym. Gwiazdy TVN w żałobie

2022-03-15 15:07

Jarosław Skiba, trener personalny gwiazd, a także nauczyciel triathlonu i pływania, zginął w tragicznym wypadku w Hiszpanii. Mężczyzna został potrącony przez kierowcę, który prawdopodobnie był pod wpływem narkotyków i alkoholu. Sportowca pożegnali celebryci ze świata polskiego show-biznesu: Bartek Jędrzejak (45 l.), Joanna Jabłczyńska (37 l.) oraz Dorota Gardias (42 l.).

We wtorek, 15 marca, media obiegła tragiczna informacja, że w wypadku drogowym zginął znany trener personalny celebrytów, Jarosław Skiba. Mężczyzna uczył m.in. triathlonu i pływania. Razem z Marcinem Suwartem, niewidomym triathlonistą, stworzyli pierwszy w Polsce triathlonowy tandem. Chętnie wspierał akcje charytatywne oraz był jednym z ambasadorów akcji "Biegiem na pomoc", prowadzonej przez Fundację Synapsis. Skiba napisał na swoim profilu w mediach społecznościowych, że lubi słońce, sport i ludzi, a jego praca jest również jego pasją. Mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez samochód podczas jazdy na rowerze. Całe zdarzenie miało miejsce w Hiszpanii, a osoba kierująca pojazdem prawdopodobnie była pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Sprawca zbiegł z miejsca wypadku, ale szybko wpadł w ręce policji.

O śmierci sportowca poinformował dziennikarz TVN, Bartek Jędrzejak. Mężczyźni byli bliskimi przyjaciółmi:

- Nawet nie mam siły płakać. Jestem pusty. Zabrałeś ze sobą część mnie. [...] Miałem zostać ojcem chrzestnym Twojego malucha. Bo w końcu zapragnąłeś mieć kolejne dziecko.Jeszcze wczoraj rano pisaliśmy do siebie. Dzisiaj już tylko ja mogę pisać do Ciebie, bez odpowiedzi. Byłeś pierwszym facetem, który po męsku powiedział mi: „Zawsze możesz na mnie liczyć. Kocham Cię jak brata”. Ja też Cię kocham Bracie!!! Będzie mi Ciebie bardzo brakowało. Część mnie zabrałeś ze sobą - napisał Jędrzejak na swoim profilu na Instagramie.

Jarosława Skibę pożegnały również inne gwiazdy ze świata show-biznesu. Post na Instagramie opublikowała aktorka, Joanna Jabłczyńska:

Mój pierwszy trener. [...] Rozmawiałam z Nim kilka dni temu i choć bardzo chciał ze mną dłużej porozmawiać, powiedziałam: „następnym razem, bo teraz nie mam czasu”. Nie odkładajcie tych najważniejszych rzeczy na później. Zadzwońcie, powiedzcie, napiszcie teraz. Do zobaczenia Jarku.

Tak z kolei wspomina Skibę Dorota Gardias:

Chodzące dobro… Jarku… ? … Ty wiesz… Do zobaczenia gdzieś tam… Nie mam słów.

Polscy sportowcy na igrzyskach zimowych. Wielu spotkał tragiczny los. Niezapomniani
Nasi Partnerzy polecają