Patryk Kalski

i

Autor: Akpa Patryk Kalski

Miał zaledwie 43 lata...

Śmierć Patryka Kalskiego. Znamy wyniki sekcji zwłok byłego partnera Doroty Gardias

2023-01-04 10:42

2 stycznia media obiegła informacja o nieoczekiwanej śmierci Patryka Kalskiego. Zmarły miał zaledwie 43 lata. Właściciel strzelnicy w Kolibkach, kilka lat temu związany z Dorotą Gardias, miał powiązania z kontrowersyjną Zatoką Sztuki. Po nowym roku miał nawet rozmawiać o niej z jednym z dziennikarzy, co spowodowało, że szybko pojawiać się zaczęły teorie spiskowe dotyczące jego śmierci (m.in. tajemniczy wpis zamieściła w sieci jego matka). Teraz poznaliśmy oficjalne wyniki sekcji zwłok Patryka Kalskiego.

O śmierci Patryka Kalskiego, do której doszło 1 stycznia, jako pierwszy poinformował "Dziennik Bałtycki". Mężczyzna pasjonował się koszykówką, ale był również trenerem strzelectwa. Prowadził własną strzelnicę w Kolibkach, gdzie był jednym z instruktorów. Już kiedy spotykał się z Dorotą Gardias, pisało się o nim jako o przedsiębiorcy, ponieważ jego firma zajmowała się nagłaśnianiem trójmiejskich klubów, m.in. w Zatoki Sztuki, o której ostatnio znów głośno jest za sprawą poszukiwań Iwony Wieczorek. Był też wykładowcą akademickim na AWFiS w Gdańsku.

Zobacz: Patryk Kalski nie żyje. Miał opowiedzieć mediom o Zatoce Sztuki, nie zdążył

W sieci pojawiło się mnóstwo spekulacji na temat śmierci Patryka Kalskiego. Głos zabrała nawet jego matka, która opublikowała tajemniczy wpis w mediach społecznościowych. - Krwawi mi serce. Tak bardzo go kochałam. To mój syn. Zawsze był szczery i widział prawdę. Czy musiał zapłacić za to najwyższą cenę? - napisała w komentarzu, który cytuje Pudelek.

Wiadomym było, że prokuratura zleciła sekcję zwłok Kalskiego. Teraz poznaliśmy jej wyniki. - Ze wstępnej opinii wynika, że przyczyną zgonu mężczyzny była niewydolność krążeniowo-oddechowa. Na tym etapie nic nie wskazuje na udział osób trzecich – powiedziała w rozmowie z portalem tvp.info prokurator Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Sonda
Czy uda się w końcu wyjaśnić okoliczności zaginięcia Iwony Wieczorek?
Krzysztof Jackowski mówi o zaginionej Iwonie Wieczorek
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany