Smutne doniesienia o Małgorzacie Foremniak. Nawet modlitwa nie poprawiła jej sytuacji...

2022-08-08 19:00

Małgorzata Foremniak (55 l.) ma na swoim koncie kilka medialnych związków, które nie przetrwały próby czasu. Od jakiegoś czasu aktorka spotyka się z mieszkującym na stałe w Wielkiej Brytanii producentem filmowym Pawłem Jodłowskim. Teraz do mediów zaczęły docierać pogłoski o czarnych chmurach, które zawisły nad jej związkiem. Czy Małgorzata Foremniak znowu zostanie sama? Poznajcie smutne szczegóły.

Małgorzata Foremniak przechodzi ciężkie chwile

i

Autor: AKPA Małgorzata Foremniak przechodzi ciężkie chwile

Po kilku nieudanych związkach Małgorzata Foremniak otoczyła się murem, który ostatecznie udało się przebić znanemu producentowi filmowemu. Zakochani mnóstwo ze sobą podróżowali, ten związek wydawał się idealny. W dodatku Jodłowski na stałe mieszka w Wielkiej Brytanii, w związku z czym aktorka nie musiała dokonywać wielkich zmian w swoim życiu, a każde spotkanie z partnerem było romantyczne i bajkowe. Tymczasem do mediów docierają doniesienia znajomych Foremniak, którzy wyjawili, że podczas jednej z ostatnich wypraw z partnerem Małgorzata uznała, że kompletnie do siebie nie pasują, a ich związek nie ma przyszłości.

- Dla niej jeśli podróż, to spokojna, z wystawami, galeriami i zwiedzaniem, a nie szaleństwami, czy nocnymi bankietami. Ona ten etap ma już za sobą. Woli spotkać się z dziećmi w domu na wsi niż zostać w Warszawie i iść na imprezę, nawet branżową - mówią znajomi aktorki w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Informator katolickiego tygodnika zdradził też, że początkowo Małgorzacie bardzo zależało na tym, by ta relacja przetrwała. Próbowała to sobie nawet wymodlić w kaplicy św. Michała w Kornwalii, ale nawet modlitwa nie poprawiła jej sytuacji. Znajomi Foremniak, jak również jedna z jej córek, która jest psychologiem, są zdania, że ta relacja nie ma szansy na przetrwanie. Twierdzą też, że aktorka zdążyła się już nawet pogodzić z tą myślą, że nie mają z Pawłem wspólnej przyszłości.

- Nie zakładam, że będę do końca życia sama - powiedziała Małgorzata Foremniak. - Mam czym się podzielić z tą drugą osobą i jestem otwarta na historię, jaką ktoś wniósłby do mojego życia - dodawała.

Pozostaje więc nam jedynie życzyć jej szczęścia...

W galerii poniżej możecie zobaczyć twarz Małgorzaty Foremniak z naprawdę bliska!

Sonda
Na ile lat wygląda Małgorzata Foremniak?
Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Nowy sezon "W rytmie serca" - Foremniak i Żmijewski znowu razem!