Barbara Sołtysik trafiła do domu opieki? Smutne doniesienia o gwieździe serialu Barwy Szczęścia

i

Autor: AKPA Barbara Sołtysik trafiła do domu opieki? Smutne doniesienia o gwieździe serialu "Barwy Szczęścia"

To nie wygląda dobrze...

Niewyobrażalnie smutne doniesienia o stanie zdrowia Barbary Sołtysik. Trafiła do domu opieki?!

2022-08-06 10:00

Barbara Sołtysik właśnie skończyła 80 lat, a fani zaczęli życzyć dużo zdrowia. Tymczasem do mediów docierają informacje, że nie jest z nim najlepiej. Zgodnie z nimi gwiazda serialu "Barwy Szczęścia" zmaga się z poważną chorobą, przez którą wymaga całodobowej opieki. Kolorowa prasa donosi, że aktorka trafiła do specjalistycznego ośrodka. Jednak jej najbliżsi odmawiają komentarza w tej sprawie. Poznajcie smutne szczegóły.

Barbara Sołtysik ma na swoim koncie wiele ról w produkcjach, które zyskały miano kultowych. Jedną z nich jest "Dom", w którym grała u boku swojego byłego już męża Jana Englerta. Małżonkowie przeżyli razem 33 lata i wychowali troje dzieci. Sołtysik po raz ostatni pojawiła się na ekranach w 2015 roku w serialu "Barwy Szczęścia", w którym wcielała się w rolę Wandy Jeleń-Jarzębskiej. Od tamtej pory wycofała się z życia publicznego, a przyczyną takiego stanu rzeczy były poważne problemy zdrowotne. 

Barbara Sołtysik trafiła do domu opieki? Smutne doniesienia o gwieździe serialu "Barwy Szczęścia"

Jak donosi "Życie na gorąco", Barbara Sołtysik trafiła do specjalistycznego ośrodka, w którym poddana jest całodobowej opiece wykwalifikowanego personelu medycznego. W gazecie przeczytaliśmy, że aktorka mierzy się z "podstępną chorobą", przez którą ma mieć poważne problemy z zanikiem pamięci.

- Dziś jej codzienność to strzępy obrazów, które rozmazują się w zakamarkach niepamięci. Przeszłość już nigdy jej nie dotknie, nawet we wspomnieniach - czytamy w "Życiu na gorąco".

Wiadomo jednak, że Barbara Sołtysik może liczyć na wsparcie najbliższych. Nie chcą oni jednak odnosić się do doniesień ws. stanu zdrowia aktorki. Pozostaje nam życzyć dużo zdrowia.

Sonda
Oglądasz "Barwy szczęścia"?
Za KOMUNY BYŁO LEPIEJ! Polacy żądają powrotu PRL | Komentery
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany