Ostra awantura przed kamerami! Jaworowicz nie miała litości dla Rutkowskiego!

2022-08-06 8:43

Elżbieta Jaworowicz od niemal czterech dekad prowadzi program "Sprawa dla reportera", w którym pochyla się nad problemami swoich gości. W jednym z ostatnich odcinków w studio pojawił się zamieszany w sprawę Krzysztof Rutkowski. Przed kamerami doszło do karczemnej awantury, w którą włączyła się prowadząca. Nie miała litości dla słynnego detektywa! Zobaczcie, co tam się działo!

Elżbieta Jaworowicz kontra Krzysztof Rutkowski. Awantura w programie

i

Autor: AKPA Elżbieta Jaworowicz kontra Krzysztof Rutkowski. Awantura w programie

W ostatnim odcinku "Sprawy dla reportera" ponownie pochylono się nad problemem pani Agnieszki, która od kilku miesięcy desperacko próbuje odnaleźć córki (6 i 8 lat) porwane przez byłego męża. Sprawa trafiła do sądu, który pozbawił ojca praw rodzicielskich. Mimo to, policja nie mogła zacząć szukać dziewczynek, dopóki nie uzyska postanowienia o odebraniu mężczyźnie dzieci. Córki pani Agnieszki od miesięcy nie pojawiają się w szkole, co jest niezgodne z obowiązującym w Polsce prawem.

Zdesperowana matka przyznała, że zwróciła się z prośbą o pomoc w odnalezieniu córek do Krzysztofa Rutkowskiego. Słynny detektyw pojawił się nagle w studio. Wyraźnie niezadowolona pani Agnieszka na wstępie zaznaczyła, że Rutkowski nie jest jej reprezentantem. Kobieta wyjaśniła, że podpisała z detektywem umowę, w której zobowiązał się do odnalezienia jej dzieci, a ten się z niej nie wywiązał.

Na te oskarżenie zareagował Rutkowski, który zaczął tłumaczyć, że "sprawa jest zawiła".

- Pewnych czynności, których pani od nas oczekiwała, nie mogliśmy wykonać, ponieważ prawo zapisane jest na kartach i jest w stosunku mnie egzekwowane - bronił się detektyw.

Elżbieta Jaworowicz nie uwierzyła w pokrętne tłumaczenia Rutkowskiego i wprost powiedziała, co o tym myśli. - Pan nie szukał tych dzieci - powiedziała stanowczo prowadząca. Rutkowski zaczął się bronić i zapewniać, że zwrócił kobiecie część pobranego honorarium. W dyskusję włączyła się pani Agnieszka, która potwierdziła, że rzeczywiście tak było. Wyjaśniła, że detektyw zwrócił jej małą kwotę z zapłaconych przez nią 15 tysięcy. Kobieta uważa, że zwrócona kwota była niewspółmierna do efektów jego pracy.

- Działaliśmy nie tylko na terenie Polski, ale także na terenie krajów arabskich. My wiemy, jak to robić - tłumaczył detektyw 

Jego słowa podziałały na Elżbietę Jaworowicz, jak czerwona płachta na byka.

- Przepraszam, proszę się nie reklamować. A pan bardzo zręcznie potrafi się reklamować. Mam prośbę. Ponieważ szlachectwo i pana sukcesy zobowiązują, proszę oddać te pieniądze - grzmiała Elżbieta Jaworowicz.

Wyraźnie zdominowany Rutkowski jeszcze kilkukrotnie podkreślał, że zwróci pani Agnieszce całe honorarium.

Sonda
Oglądasz "Sprawę dla reportera"?
Elżbieta Jaworowicz śpiewa kolędę w "Jaka to melodia"
Nasi Partnerzy polecają