Kim jest Ewelina?

Szczęka opada. Wiemy, czym w przeszłości zajmowała się przepiękna żona Piotra Kupichy z Feel!

2023-08-23 21:19

Piotr Kupicha z zespołu Feel jest gwiazdą tegorocznego Sopot Festival. Grupa wielką sławę zyskała w pierwszej dekadzie XXI wieku. Ich przeboje, takie jak: "A gdy jest już ciemno", "No pokaż na co Cię stać" czy "Jak anioła głos" przez wiele tygodni okupowały czołowe miejsca na listach przebojów. Piotr Kupicha miał też burzliwe życie prywatne. Wokalista zespołu Feel, który występuje na Sopot Festival, w końcu znalazł szczęście u boku drugiej żony - Eweliny Sienickiej. Szczęka opada, gdy dowiadujemy się, czym zajmowała się przepiękna żona Piotra Kupichy. Kim jest Ewelian Sienicka?

Piotr Kupicha gwiazdą Sopot Festival. Wokalista Feel ma drugą żonę i czwórkę dzieci

Piotr Kupicha, kiedy wraz z zespołem Feel był u szczytu sławy, wiódł spokojne życie u boku pierwszej żony Agaty Fręś. Ślub z nią wziął w 2005 roku, czyli 18 lat przed tegorocznym Sopot Festival. Małżonkowie doczekali się dwóch synów, lecz po pewnym czasie w ich związku coś się zaczęło psuć. Niedługo przed rozwodem Piotr Kupicha miał poznać przepiękną Ewelinę Sienicką, która szybko zawróciła mu w głowie. Wokalista Feel już kilka miesięcy po oficjalnym zakończeniu małżeństwa z Agatą Freś znów został ojcem. Tym razem na świat przyszła córka Jagoda. 9 lat później Piotr Kupicha i Ewelina Sienicka po raz kolejny zostali rodzicami. Na ślub zakochani zdecydowali się dopiero w 2018 roku

Przepiękna żona Piotra Kupichy z grupy Feel. Kim jest Ewelina Sienicka?

Druga żona Piotra Kupichy ze światem show-biznesu ma od dawna do czynienia. Zdębieliśmy, gdy dowiedzieliśmy się, czym Ewelina Sienicka zajmowała się w przeszłości. Choć patrząc na jej urodę, trudno być zaskoczonym. Okazało się, że małżonka wokalisty grupy Feel była modelką. I to jaką! Pochodząca z Białegostoku Ewelina Sienicka w 2007 roku zajęła drugie miejsce w konkursie Miss Polonia. Obecnie trzyma się raczej w cieniu Piotra Kupichy. Trudno się zresztą jej dziwić, w końcu ma w domu malutkie dziecko, które w tym wieku najbardziej potrzebuje matki. W naszej galerii prezentujemy zdjęcia gorące Eweliny Sienickiej, przepięknej małżonki Piotra Kupichy z zespołu Feel. 

Piotr Kupicha z zespołu Feel: Przeżyłem jeden rozwód i to wystarczy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany