Opole 2023

"Spełniło się moje marzenie…" Kevin Mglej zachwycony Roksaną Węgiel w Opolu

2023-06-10 19:37

Roksana Węgiel (18 l.) dała występ podczas pierwszego dnia Festiwalu w Opolu. Dopingował ją narzeczony, Kevin Mglej (26 l.). Na Instagramie podzielił się z fanami wpisem, w którym zdradził, że właśnie spełniło się jego marzenie!

Spis treści

  1. Roksana Węgiel w Opolu 2023
  2. Narzeczony Roxie Węgiel chwalił ją na Instagramie
  3. Kevin Mglej na Instagramie: Spełniło się jedno z moich marzeń

Roksana Węgiel w Opolu 2023

W piątek 9 czerwca scena Festiwalu w Opolu należała m.in. do Roksany Węgiel. 18-latka dała wspaniały występ. Przyciągała też uwagę swoimi strojami i to wyjątkowo odważnymi. Dekolty i wycięcia towarzyszył jej zarówno na czerwonym dywanie, jak i scenie. Odwagi w Opolu piosenkarce dodawał jej narzeczony.

Narzeczony Roxie Węgiel chwalił ją na Instagramie

Roksana w Opolu nie pojawiła się sama. Towarzyszył jej nie Kevin Mglej – świeżo upieczony narzeczony piosenkarki. W czasie, gdy Roxie dawała popis na festiwalowej scenie, 26-latek kibicował jej z publiki. Występ relacjonował na swoim instagramowym profilu.

„Jestem z ciebie ogromnie dumny” – napisał na pierwszym story, które było jedynie wstępem do kolejnego, w którym opisał swoje spełnione marzenie…

Kevin Mglej na Instagramie: Spełniło się jedno z moich marzeń

Po pierwszym instagramowym story narzeczony Roxie dodał drugie, ze znacznie dłuższym tekstem. To właśnie w tym tu rozpisał się o swoich spełnionych marzeniach – jak się okazuje, pomogła mu w tym Roxie.

Dziś spełniło się jedno z moich artystycznych marzeń. Zaśpiewałaś na scenie w Opolu piosenkę, którą miałem przyjemność pisać. Na tej samej scenie, na której inni artyści na przestrzeni lat wykonywali utwory napisane przez Agnieszkę Osiecką czy Jacka Cygana. Dla młodego tekściarza usłyszeć swoje słowa na historycznej scenie to duże przeżycie, wzruszenie, spełnienie... A wszystko odczuwalne razy dwa, bo zaśpiewałaś to ty – napisał Kevin.

Kiedy czytałem biografię Jacka Cygana i był tam wątek festiwalu w Opolu, pomyślałem: "Kurczę, chciałbym, żeby ktoś kiedyś zaśpiewał tam napisany przeze mnie tekst". Mam jeszcze kilka muzycznych marzeń do spełnienia, ale to... Cóż, odhaczone – podsumował występ swojej partnerki.

Spełniło się moje marzenie… Kevin Mglej zachwycony Roksaną Węgiel w Opolu

i

Autor: Kevin Mglej, Instagram @kevinmglej
Doda zdenerwowana po występie w Opolu