Porażający widok

Sportowy samochód na grobie syna Sylwii Peretti! Szok, co stało się na cmentarzu. Mamy zdjęcia

2023-08-11 14:27

Sylwia Peretti straciła syna Patryka w wypadku w Krakowie już niemal miesiąc temu. Kulisy szaleńczego rajdu po Moście Dębnickim wciąż są badane przez śledczych, a na jaw wychodzą co rusz kolejne fakty. Teraz "Super Express" dowiedział się, że na grobie syna Peretti pojawił się sportowy samochód. To miejsce zalała też fala nowych zniczy. To, co stało się na cmentarzu, jest bardzo symboliczne, a dla niektórych może być nawet szokujące. Mamy zdjęcia, oceńcie sami.

Sylwia Peretti, gwiazda programu "Królowe Życia", pochowała syna Patryka niecały miesiąc temu. Do tragicznych wydarzeń na Moście Dębnickim w Krakowie doszło 15 lipca. Jak wynika z ustaleń śledczych, syn "Królowej Życia" miał wsiąść za kółko będąc pod wpływem alkoholu i doprowadzić do wypadku, w którym zginął on sam oraz trzech pasażerów, jego kolegów. Dwóch z nich też było pijanych. Ofiary miały od 20 do 24 lat. Pogrzeb ofiar odbił się ogromnym echem w mediach, a zdjęcia zrozpaczonej Peretti do dziś są pokazywane na rozkładówkach serwisów plotkarskich. Sylwia Peretti żałobę przechodzi w ciszy, odcięta od świata, w czterech ścianach. Ale zadbała o to, by grób syna dobrze wyglądał. Dziennikarze "Super Expressu" byli na miejscu i to, co ujrzeli, wprawiło ich w osłupienie. Sportowy samochód pojawił się na grobie syna Peretti.

Sportowy samochód na grobie syna Sylwii Peretti! Szok, co stało się na cmentarzu. Mamy zdjęcia

Większość starych wieńców zniknęła z grobu syna Sylwii Peretti. Pojawiło się za to morze zniczów oraz... sportowy samochód, tuż przy tabliczce z imieniem i nazwiskiem Patryka. Dla wielu będzie to szokujący pomysł, w końcu to właśnie przez szaleństwa w sportowym aucie młody mężczyzna stracił życie. Podobnie jak jego koledzy. Ale z drugiej strony była to jego wielka pasja i miłość. O tym zapewne myślała rodzina, decydując się na postawienie takiego symbolu. Trzeba przyznać jedno: widok rozrywa serca. Musicie zobaczyć to na własne oczy.

Galeria zdjęć: Tak wygląda teraz grób syna Sylwii Peretti. Sportowy samochód i morze zniczy 

Sonda
Czy kary za łamanie przepisów drogowych powinny być wyższe?
Pogrzeb Patryka Peretti
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany