Mateusz Hładki, Andrzej Sołtysik

i

Autor: Mieszko Piętka/Akpa Mateusz Hładki, Andrzej Sołtysik

Było gorąco!

Sprzeczka w "Dzień Dobry TVN"! Wszystko było na żywo. Andrzeja Sołtysika i Mateusza Hładkiego poróżniła sprawa znanego aktora

2023-06-01 15:57

W programie "Dzień Dobry TVN" doszło do spięcia. Wszystko podczas przeglądu wiadomości ze świata show-biznesu. Andrzej Sołtysik wdał się w dyskusję z Mateuszem Hładkim na temat ojcostwa aktora Al Pacino. Z ust Hładkiego padły słowa, które nie przypadły do gustu prowadzącemu. Interweniować musiała Anna Kalczyńska. Poznajcie szczegóły!

Przedstawiciele Al Pacino potwierdzili, że 83-latek po raz czwarty zostanie tatą. Podczas czwartkowego wydania "Dzień dobry TVN" w kąciku show-biznesowym porozmawiano o późnym ojcostwie kultowego aktora. W trakcie rozmowy jednak niespodziewanie doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy prowadzącym, Andrzejem Sołtysikiem, a dziennikarzem Mateuszem Hładkim. Sołtysikowi nie spodobały się słowa Hładkiego. Panowie nie dali za wygraną i dyskutowali, aż interweniować musiała Anna Kalczyńska.

Spięcie w Dzień Dobry TVN! Andrzej Sołtysik musiał zareagować

Andrzej Sołtysik wyraził swoje niezadowolenie wobec słów Mateusza Hładkiego, które dotyczyły późnego ojcostwa Pacino. A brzmiały one tak: - Jeżeli bylibyśmy skrupulatni i policzyli, to jego dziecko, kiedy będzie miało 18 lat, będzie mogło się poszczycić 101-letnim tatusiem.

Na te słowa szybko zareagował Andrzej Sołtysik.

- Fajnie Mateusz, ale po co liczyć? Co z tego wynika? Ja jako ojciec protestuję - powiedział.

Na tym dyskusja się nie skończyła, Mateusza Hładki zaczął drążyć i dopytywać: - Przeciwko czemu protestujesz?

- Liczeniu, odliczaniu, wyliczaniu. Takiej rachunkowości. Po prostu trzeba pogratulować i Al Pacino, i matce. - podsumował.

- Nie, nie zgadzam się z tobą absolutnie. Uważam, że nie ma w tym nic złego, żeby powiedzieć, że będzie miał 101 lat, kiedy jego dziecko będzie miało 18. - powiedział Hładki.

Załagodzić sytuację starała się współprowadząca program, Anna Kalczyńska i szybko zmieniła temat rozmowy.

Zobacz poniższą galerię: Nowa para w Dzień Dobry TVN! Anna Kalczyńska ociepli wizerunek Jarosława Kuźniara?

Kolęda Dzień Dobry TVN 2021. Tak śpiewają prowadzący!