Steczkowska chwali się przystojnym synem. Pokazała mnóstwo prywatnych zdjęć. Pod nimi zacięta dyskusja

2021-09-01 19:21
Justyna Steczkowska pokazała prywatne zdjęcia syna
Autor: Instagram Justyna Steczkowska pokazała prywatne zdjęcia syna

Najstarszy syn Justyny Steczkowskiej skończył 21 lat. Leon Myszkowski jest bardzo przystojnym mężczyzną, co nie uszło uwadze fanom piosenkarki i innych gwiazd! W komentarzach zachwyt oraz wielka dyskusja o papierosach. Steczkowska pokazała mnóstwo zdjęć syna, a kilka z nich zwróciły szczególną uwagę internautów. Co ma w tej sprawie do powiedzenia sama Steczkowska?

Justyna Steczkowska świętuje urodziny najstarszego dziecka. Przypomnijmy, że piosenkarka ma troje dzieci z architektem Maciejem Myszkowskim. Para miała kryzys w związku, ale udało im się uratować małżeństwo, które zawarli w 2000 roku. Leon skończył 21 lat, ma brata Stanisława (ur. 2005) oraz siostrę Helenę (ur. 2013).  Chłopak jest DJ. Internauci twierdzą, że odziedziczył wyjątkową urodę po rodzicach. Nawet Patrycja Markowska to podkreśliła: - Ale ciacho!!!🔥Ale jaki ma być po takich rodzicach..? Steczkowska opublikowała prywatne zdjęcia syna i zostawiła komentarz jako dumna mama:

Napisać, że kocha się swoje dzieci to za mało, żeby wyrazić ogrom szczęścia, miłości i sensu jaki nadają naszemu życiu... Dziękuje Leo, że jesteś ❤️❤️❤️ Nasz Leo - dobry syn, fajny brat i przyjaciel z którym nie ma szans się nudzić 😜

Rafał Zawierucha o używkach i rodzicach. Wychowali 26 obcych dzieci

ZOBACZ: Zapłakana Herbuś przeżyła chwile grozy. Opiekuje się ukochaną osobą i obiecuje być silna

Wśród zdjęć pojawiły się takie, na których Leon pali papierosy. Internauci komentują: "po co te fajki do zdjęć?". Justyna Steczkowska odpowiedziała:

- Niestety nie do zdjęć, mój syn pali i nie chce zrozumieć, że to bez sensu. No cóż młodość.

Sonda
Akceptujesz palenie papierosów przez Twoje dzieci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE