Steczkowska załamana za kulisami "The Voice"! Nie wytrzymała fałszu swojej uczestniczki! "Będę cię musiała wyrzucić"

2021-10-28 10:11
Steczkowska załamana za kulisami The Voice! Nie wytrzymała fałszu swojej uczestniczki! Będę cię musiała wyrzucić
Autor: Jan Bogacz / TVP Steczkowska załamana za kulisami "The Voice"! Nie wytrzymała fałszu swojej uczestniczki! "Będę cię musiała wyrzucić"

Justyna Steczkowska to jedna z trenerek wokalnych w "The Voice of Poland". Praca z uczestnikami bywa wymagająca, o czym przekonała się wokalistka. To, co stało się za kulisami pracy Justyny Steczkowskiej ze swoją drużyną z "The Voice of Poland" zszokuje wielu. Nie wytrzymała fałszu swojej uczestniczki! "Będę cię musiała wyrzucić" - zagroziła. Trenerka programu jest niezwykle wymagająca, co już teraz możecie obejrzeć w naszym wideo.

Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Tomson i Baron oraz Sylwia Grzeszczak zasiadają w fotelach jurorskich 12. edycji "The Voice of Poland". Już w najbliższą sobotę widzowie zobaczą ostatnie Bitwy tego sezonu. Każdy duet przed wystąpieniem na muzycznym ringu miał szansę szlifować swój talent pod okiem trenerów podczas warsztatów muzycznych i prób do odcinka. W naszym wideo możecie zobaczyć, jak swoich podopiecznych do występu przygotowuje Justyna Steczkowska, która wielokrotnie powtarzała, że nic tak nie rani jej uszu jak fałszowanie. Tym razem wokalistka chyba okropnie cierpiała, jak można się domyślać po reakcji na występ jednej z uczestniczek jej drużyny. Zaczęła krzyczeć: - Nieeee! Stop, stop! Jezu! - wołała Justyna Steczkowska w trakcie prób z Karoliną Mirek i Danielem Jodłowskim, którzy w najbliższą sobotę zaśpiewają utwór "Wybacz" z repertuaru zespołu Ira. 

Dalsza treść artykułu pod galerią: Justyna Steczkowska zaliczyła wpadkę na Zanzibarze

Trenerka "The Voice of Poland" kontynuowała: - Te góry, to jest żyleta. I to fajnie, ale one muszą być tak jak żyleta czyściutkie! Musisz śpiewać czysto. Jeśli nie jesteś pewna jakiegoś dźwięku, lepiej go nie zaśpiewać, niż zaśpiewać nieczysto, bo będę cię musiała wyrzucić - zwróciła się do Karoliny grożąc wyrzuceniem z programu. Po partii motywacji Steczkowska zakomunikowała Danielowi, że "nieczystości są nie do zniesienia": - Trzeba trafiać we wszystkie dźwięki, a to się czasem nie zdarza. Nieczystości są nie do zniesienia. To jest nie ten poziom programu. Nie możecie fałszować.

Steczkowska krzyczy na fałszującą uczestniczkę The Voice

Kilka lat temu Justyna Steczkowska po raz pierwszy była trenerką w "The Voice of Poland". Wtedy zyskała miano "pani profesor". To określenie idealnie pasuje do wokalistki? Steczkowska podobnie jak pozostali trenerzy w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2 wybierze ostatnich uczestników do kolejnego etapu programu zwanego Nokautem. Będziecie oglądać?

Sonda
Podoba ci się Steczkowska w roli trenerki "The Voice of Poland"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE