Karol Strasburger sfotografowany w objęciach młodszej o 33 lata kobiety! To nie była jego żona... [ZDJĘCIA]

i

Autor: AKPA Karol Strasburger sfotografowany w objęciach młodszej o 33 lata kobiety! To nie była jego żona... [ZDJĘCIA]

Strasburger sfotografowany w objęciach młodszej o 31 lat kobiety! To nie była jego żona... [ZDJĘCIA]

2022-06-26 12:25

Karol Strasburger (75 l.) wciąż jest aktywny zawodowo i bardzo często pojawia się na różnego typu wydarzeniach. W sobotę (25 czerwca) pojawił się na VIP Cross 2022, podczas którego towarzyszyła mu młodsza o 31 lat tancerka. Na zdjęciach fotoreporterów widać, jak świetnie się razem bawią i obejmują. Ciekawi was, co powie na to żona Karola, Małgorzata Weremczuk?

Na VIP Cross 2022 przybyły tłumy gwiazd. To wydarzenie, na którym pojawiają się miłośnicy ekstremalnej jazdy. W tym roku pojawiły się takie osobistości, jak: Monika Richardson, Przemysław Saleta czy Małgorzata Tomaszewska. Warto wspomnieć, że wydarzeniu towarzyszy także cel charytatywny. 

Oczywiście nie zabrakło Karola Strasburgera, który od 2019 roku jest mężem Małgorzaty Weremczuk (38 l.). Małżeństwo wspólnie wychowuje 3-letnią dziś córkę Laurę. Aktor bardzo ceni sobie późne ojcostwo, nie ukrywa jednak, że bywa nim zmęczony. 75-latek wciąż musi pracować, by zabezpieczyć przyszłość swojej rodziny.

Na imprezie Karolowi Strasburgerowi towarzyszyła jednak tancerka, Anna Głogowska (44 l.), która powróciła niedawno na łamy plotkarskich mediów za sprawą doniesień o romansie z Mikołajem Roznerskim. Wcześniej prasa rozpisywała się o jej burzliwym związku z Piotrem Gąsowskim, który jest ojcem jej córki.

Zobaczcie na zdjęciach niżej, jak świetnie się razem bawili w ostatnią sobotę. Myślicie, że żona Karola ma powody do zazdrości?

Sonda
Czy w dzisiejszych czasach małżeństwo to już przeżytek?
Karol Strasburger chroni córkę. Vlog Ewy Wąsikowskiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE