Tadeusz Müller, syn Magdy Gessler, wziął ślub z Małgorzatą Downar

i

Autor: instagram Tadeusz Müller, syn Magdy Gessler, wziął ślub z Małgorzatą Downar

Syn Magdy Gessler jest już po ślubie! Bajkowa uroczystość na imponującym jachcie (MAMY ZDJĘCIA)

2022-06-26 10:43

Tadeusz Müller, syn Magdy Gessler, jest już po ślubie. Wybranką jego serca jest Małgorzata Downar. Para pobrała się w wyjątkowo romantycznych okolicznościach. Bajkowa uroczystość odbyła się na imponującym i bardzo drogim jachcie. Zdjęciami z tego wyjątkowego dnia pochwaliła się w sieci siostra pana młodego, Lara Gessler. Zobaczcie je niżej.

Rok temu syn Magdy Gessler zaręczył się z Małgorzatą Downar, która jest właścicielką Agencji WeGrowth. Ich związek budził nie lada poruszenie w kolorowej prasie, która rozpisywała się o ślubnych planach pary. Termin uroczystości i jej szczegóły były jednak utrzymywane w ogromnej tajemnicy aż do ostatniej chwili. 

Teraz do sieci trafiły zdjęcia i nagrania ze ślubu pary, a ich autorką jest Lara Gessler. Uroczystość odbyła się w Mikołajkach na Mazurach. Para zaprosiła swoich gości na największy w Polsce żaglowiec śródlądowy "Chopin", który ma prawie 41 metrów długości. 

Nie da się ukryć, że pobyt na "Chopinie" nie należy do tanich przyjemności. Dwugodzinny rejs z obiadem to koszt rzędu 150 złotych za jedną osobę. Z kolei 3 godzinny rejs z kolacją kosztuje już 180 złotych. Przy całodobowym wynajmie możemy spodziewać się, że państwo młodzi wydali na uroczystość ogromną kwotę.

Syn Magdy Gessler poszedł do ślubu w oryginalnym, różowym garniturze. Z kolei jego wybranka postawiła na dość kontrowersyjną i krótką sukienkę ślubną. Zobaczcie, jak wyglądała uroczystość na zdjęciach niżej. 

Sonda
Czy w dzisiejszych czasach małżeństwo to już przeżytek?
Pożar domu syna Magdy Gessler, Tadeusza Mullera
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają