Tadeusz Müller, syn Magdy Gessler, wziął ślub z Małgorzatą Downar

i

Autor: instagram Tadeusz Müller, syn Magdy Gessler, wziął ślub z Małgorzatą Downar

Syn Magdy Gessler jest już po ślubie! Bajkowa uroczystość na imponującym jachcie (MAMY ZDJĘCIA)

2022-06-26 10:43

Tadeusz Müller, syn Magdy Gessler, jest już po ślubie. Wybranką jego serca jest Małgorzata Downar. Para pobrała się w wyjątkowo romantycznych okolicznościach. Bajkowa uroczystość odbyła się na imponującym i bardzo drogim jachcie. Zdjęciami z tego wyjątkowego dnia pochwaliła się w sieci siostra pana młodego, Lara Gessler. Zobaczcie je niżej.

Rok temu syn Magdy Gessler zaręczył się z Małgorzatą Downar, która jest właścicielką Agencji WeGrowth. Ich związek budził nie lada poruszenie w kolorowej prasie, która rozpisywała się o ślubnych planach pary. Termin uroczystości i jej szczegóły były jednak utrzymywane w ogromnej tajemnicy aż do ostatniej chwili. 

Teraz do sieci trafiły zdjęcia i nagrania ze ślubu pary, a ich autorką jest Lara Gessler. Uroczystość odbyła się w Mikołajkach na Mazurach. Para zaprosiła swoich gości na największy w Polsce żaglowiec śródlądowy "Chopin", który ma prawie 41 metrów długości. 

Nie da się ukryć, że pobyt na "Chopinie" nie należy do tanich przyjemności. Dwugodzinny rejs z obiadem to koszt rzędu 150 złotych za jedną osobę. Z kolei 3 godzinny rejs z kolacją kosztuje już 180 złotych. Przy całodobowym wynajmie możemy spodziewać się, że państwo młodzi wydali na uroczystość ogromną kwotę.

Syn Magdy Gessler poszedł do ślubu w oryginalnym, różowym garniturze. Z kolei jego wybranka postawiła na dość kontrowersyjną i krótką sukienkę ślubną. Zobaczcie, jak wyglądała uroczystość na zdjęciach niżej. 

Sonda
Czy w dzisiejszych czasach małżeństwo to już przeżytek?
Pożar domu syna Magdy Gessler, Tadeusza Mullera
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany