SuperSTARcie, odcinek 6. Magda Schejbal i Halina Mlynkova zasiądą w jury!

2014-11-08 14:03

SuperSTARcie, odcinek 6. Przed uczestnikami SuperSTARcia wielkie wyzwanie! W 6. odcinku zaśpiewają raz solo, a raz w duecie! I tak Natasza Urbańska połączy swe siły z Titusem, Rafał Brzozowski wystąpi wspólnie z Adamem Sobierajskim, a Monika Borzym zaśpiewa u boku Mietka Szcześniaka. A w jury zasiądą obok Wojciecha Manna Magda Schejbal i Halina Młynkova.

Halina Mlynkova i Magdalena Schejbal pojawią się obok Wojciecha Manna w jury programu SuperSTARcie! A uczestnicy będą walczyć na scenie! I to w duetach! Usłyszymy m.in. takie przeboje, jak „Ściernisko”, „Piejo kury piejo „Bo ja Cię Kochom” czy „Śpij kochany śpij.

Wszystko zależy jednak nie od jury, a od widzów! To właśnie oni w głosowaniu sms-owym decydują, kto przechodzi do kolejnego odcinka, a kto odpada z rywalizacji. W poprzednich odcinkach decyzją telewidzów z rywalizacji odpadli: Ramona Rey, Reni Jusis, Katarzyna Wilk i Stanisław Karpioel-Bułecka.

Program został oparty na norweskim formacie „The Ultimate Entertainer” (Stjernekamp), który zadebiutował na tamtejszym publicznym kanale NRK1 zaledwie dwa lata temu. Realizowano go m.in. w Norwegii, Rosji i Finlandii, niebawem pojawi się także w Holandii i na Ukrainie.

SupeSTARcie –  emisja w każdy piątek o godz. 21:05 na antenie TVP2.

Czytaj: SuperSTARcie, odcinek 6: Gwiazdy zmierzą się z folkiem!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE