Sykut-Jeżyna na zdjęciu sprzed 20 lat! Nie poznacie jej

2023-01-25 16:40

Paulina Sykut-Jeżyna (42 l.) od lat cieszy się niebywałą sympatią widzów, dzięki czemu stale otrzymuje w Polsacie nowe formaty oraz prowadzi te, które odnotowują zadowalające wyniki oglądalności. Niewiele osób pamięta jednak, jak prezenterka wyglądała, kiedy rozpoczynała karierę w show-biznesie.

Paulina Sykut-Jeżyna

i

Autor: AKPA / Kurnikowski

Paulina Sykut-Jeżyna dała się poznać szerszej publiczności dwie dekady temu, kiedy jako młoda kobieta pojawiła się na castingu do "Idola". Choć dziś jest prezenterką telewizyjną i pogodynką, kiedyś marzyła o wokalnej karierze. Los sprawił jednak, że sceną muzyczną nie zawojowała, ale Polsat dostrzegł w niej potencjał i z czasem zaoferował jej pracę. Dziś Paulina to jedna z głównych twarzy stacji, nikogo nie powinno więc dziwić, że już wiosną poprowadzi nowy program śniadaniowy (oczywiście u boku Krzysztofa Ibisza).

Paulina Sykut-Jeżyna na zdjęciu sprzed 20 lat! Nie poznacie jej

Paulina Sykut-Jeżyna to gwiazda, którą widzowie na bieżąco mogą oglądać na szklanym ekranie. Od kilku sezonów prowadzi "Taniec z Gwiazdami", czy współprowadzi plenerowe imprezy Polsatu. I choć dziś jest blondynką, która stale chwali się na Instagramie kolejnymi metamorfozami na głowie (uwierzcie, są one często niezauważalne), kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Jako 22-latka miała czarne włosy, o czym ostatnio postanowiła przypomnieć, publikując na InstaStories jedno ze starych zdjęć.

Paulina Sykut-Jeżyna stara się nie korzystać z porad stylisty, pozostając wierną klasycznym wyborom - najczęściej można ją zobaczyć w jednokolorowych garniturach, wiosennych sukienkach czy galowych kreacjach od ulubionej polskiej firmy Just Paul.

Uważacie, że aktualnie prezentuje się lepiej niż 20 lat temu?

Paulina Sykut-Jeżyna

i

Autor: Instagram @paulinasykutjezyna
Sonda
Oglądaliście Sylwestra z Polsatem?