Warto było tyle wydać?

Paulina Sykut-Jeżyna przyłapana na randce z mężem. W dłoni miała "poduszkę" za 15 tys. złotych!

2023-05-08 4:56

Paulina Sykut-Jeżyna (42 l.) w ostatnim czasie zrobiła furorę na mieście swoją torebką, która przypomina poduszkę. Okazuje się, że ten pozornie skromny model kosztuje ponad 3,5 tys. euro, czyli 16 tys. złotych! Okazja, by go założyć, była wyjątkowa.

Paulina Sykut-Jeżyna i jej mąż Piotr (52 l.), choć trudno w to uwierzyć, są razem od 1998 r., czyli od 25 lat! Ale oboje dopiero w 2011 r. zdecydowali się na ślub. Owocem ich miłości jest córeczka Róża (7 l.). I mimo długiego stażu małżonkowie wciąż zachowują się jak para zakochanych. Udowadniają, że warto o siebie zabiegać i że warto spędzać czas tylko we dwoje.

Paulina Sykut-Jeżyna z torebką wartą fortunę

Gdy ich spotkaliśmy, widać było, że nadal bardzo się kochają. Ale naszej uwadze nie umknęła jeszcze jedna rzecz. Paulina na randkę ubrała się luksusowo. Zabrała ze sobą elegancką torebkę Louis Vuitton, która kosztuje 3500 euro, czyli 16 tys. zł! Wprawdzie ten model bardziej przypomina ortalionową pikowaną poduszkę, niż damski piterek, to dla znawców mody to prawdziwy hit. Warto było tyle wydać?

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna. Historia miłości

Paulina poznała swojego męża, gdy miała zaledwie 16 lat. Poznał ich wspólny kolega. - Miałam wtedy 16 lat, a Piotr 26. Wpadł mi w oko, myślę, że ja jemu też, ale nie od razu zaczęliśmy się spotykać. Z początku po prostu kolegowaliśmy się. Bardzo się lubiliśmy. Piotrek miał wtedy dziewczynę, a ja byłam za młoda na związek. To nie był jeszcze ten moment - opowiadała później w "Na żywo". 

Piotr Jeżyna oświadczał się dwa razy. Wszystko przez to, że wyznaje on zasadę, że jeśli od zaręczyn mija rok, a para nie staje na ślubnym kobiercu, trzeba oświadczyć się ponownie. Paulina pierwszy pierścionek dostała w 2007 r., a drugi — cztery lata później.

Ślub miał miejsce 20 sierpnia 2011 r. w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Puławach.

Paulina Sykut-Jeżyna o pracy i rodzinie. Czy będzie odradzać córce show-biznes?
Sonda
Kupiłabyś torebkę za 15 tys. złotych?
Nasi Partnerzy polecają