Sylwia Bomba chwali się sesją z córką, a fanka grzmi: „Próżność!”. Wściekła zareagowała

2022-12-23 15:02

Sylwia Bomba (35 l.) ewidentnie poczuła już magię świąt. Właśnie pochwaliła się swoim fanom na Instagramie sesją świąteczną ze swoją córką Tosią. Zdjęcia nie wszystkim się jednak spodobały. Celebrytka w końcu zabrała głos!

Bomba

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Bomba

Widać, że Sylwia Bomba uwielbia przedświąteczną atmosferę. Celebrytka zdecydowała się nawet na specjalną sesję ze swoją córką Tosią. Obie pozowały w czerwonych kreacjach w otoczeniu choinek i prezentów. Dziewczynka napisała też już długi list do św. Mikołaja. Sylwia zdradziła, co sama chciałaby dostać na gwiazdkę. "A czy Wy już napisaliście list do Mikołaja? ??? Tosia tyle napisała, że aż dopadło ją zmęczenie ? ja w liście poprosiłam o odrobinę spokoju na następny tydzień i o niższe ceny benzyny w przyszłym roku. A Wy o co prosicie Mikołaja? ❤️", napisała na Instagramie.

Sylwia Bomba broni się przed krytyką

Ta świąteczna sesja nie spodobała się jednej z internautek, która pod zdjęciami zamieściła komentarz: "Próżność (łac. vana gloria lub inanis gloria) – rodzaj pychy przejawiająca się w chęci olśniewania innych, zwracania uwagi na rzeczy zewnętrzne… Nadmierny lans. Ciekawe czy jak poproszę Mikołaja o to, aby ludzie tak się nie zachowywali to się spełni ?".

Nie trzeba było długo czekać na reakcję Bomby. Celebrytka postanowiła odpowiedzieć na zaczepny komentarz:

"Będzie Ci się łatwiej żyło, jeśli zaakceptujesz fakt że ludzie nie będą się zachowywać i nie będą takimi, jakimi Ty oczekujesz. To Twoje oczekiwanie, nikt nie musi go spełniać".

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki