Sylwia Bomba

i

Autor: AKPA/Podlewski Sylwia Bomba

Dobra decyzja?

Sylwia Bomba poinformowała niespełna 4-letnią córkę o śmierci taty. Zwlekała dwa miesiące

2022-09-29 13:47

Sylwia Bomba (35 l.) to celebrytka i gwiazda programów stacji TTV. W lipcu 2022 roku media obiegła informacja o śmierci jej Jacka Ochmana, byłego partnera oraz ojca jej córki, Antosi (4 l.). Po kontakcie ze specjalistami Bomba uznała, że przez jakiś czas będzie ukrywała przed dzieckiem tę tragiczną wiadomość. Teraz jednak wyjawiła, że dziewczynka wie już o odejściu taty.

Pod koniec lipca 2022 roku media obiegła informacja o śmierci Jacka Ochmana, byłego partnera gwiazdy stacji TTV, Sylwii Bomby oraz ojca jej córki, Antosi. Jak dowiedział się Pudelek, mężczyzna od wielu lat walczył z chorobą alkoholową. Podobno Sylwia Bomba próbowała pomóc ekspartnerowi i namawiała go do odwyku. Niestety, jej starania zawiodły. Przez ostatnie trzy miesiące przed śmiercią Ochman nie kontaktował się ze swoją córeczką. Po rozmowie z psychologiem Sylwia Bomba postanowiła, że przez jakiś czas będzie ukrywała przed Antosią informację o odejściu jej ojca. Zapowiedziała również, że nie zabierze dziewczynki na pogrzeb, co wywołało oburzenie wśród internautów. Obserwatorzy Bomby zarzucali jej, że w ten sposób krzywdzi dziecko. Kobieta postawiła jednak na swoim, ponieważ - jej zdaniem - Antosia jest za mała.

Sylwia Bomba poinformowała córkę o śmierci jej ojca, Jacka Ochmana

Teraz, po dwóch miesiącach od śmierci Ochmana, uświadomiła dziewczynkę, że straciła tatę. Zrobiła to w bardzo delikatny, wzruszający sposób. - Antosia już wie. Jest bardzo mądrą i inteligentną dziewczynką. W międzyczasie zadała mi pytanie, czy jej tatuś jest "umarnięty". Puściłam jej taką bajkę i powoli zaczęłam ją wprowadzać w ten temat. Jeżeli zapytasz teraz moją córkę, która ma trzy lata i osiem miesięcy, to powie ci, że został gwiazdką na niebie - wyznała  gwiazda TTV w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. 

Myślicie, że podjęła dobrą decyzję?

Zobacz zdjęcia Sylwii Bomby i Jacka Ochmana w naszej galerii

Sonda
Jak myślisz, kiedy najlepiej poinformować dziecko o śmierci bliskiej osoby?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają