Sylwia Bomba wystąpi w Tańcu z gwiazdami

i

Autor: Instgaram Sylwia Bomba wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Sylwia Bomba wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

2021-06-17 11:59

Sylwia Bomba kolejną uczestniczką "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie. Przed nami już 12. edycja kultowego, tanecznego show. To trzecia znana gwiazda, która pojawi się na parkiecie. Wiadomo już, że będzie rywalizowała z córką Anny Przybylskiej i Denisem Urubko. Ma szansę na wygraną?

Nazwisko kolejnej uczestniczki "Tańca z Gwiazdami" nie powinno być zaskoczeniem dla stałych bywalców internetu. Celebrytka zyskała sławę dzięki programowi "Googlebox", w którym występuje ze swoją przyjaciółką - Ewą Mrozowską. Obie panie regularnie kradną serca widzów donośnym śmiechem i trafnymi komentarzami. Teraz jedna z nich będzie miała szansę potupać nóżką na parkiecie w Polsacie. 

"Jest bardzo lubiana i popularna w sieci, dlatego była naturalnym wyborem. Na szczęście długo nie trzeba było jej namawiać, bo też wie, jaką trampoliną do większej kariery może być takie show, jak 'Taniec z gwiazdami'. To dla niej ogromna szansa" - powiedział informator portalu Plotek.

PSYCHOTEST. Którą gwiazdą jesteś? Perfekcyjna jak Gosia Rozenek, czy wybuchowa jak Magda Gessler?

Pytanie 1 z 8
Najczęściej ubierasz się w:

Sylwia Bomba w "Tańcu z Gwiazdami"

Media obiegło właśnie nazwisko kolejnej uczestniczki tanecznego show. Sylwia Bomba pokaże na co ją stać! Celebrytka przez ostanie lata przeszła cudowną metamorfozę chudnąc 30 kg. Nowy wizerunek, lekkoś i kondycja z pewnością pomogą jej w fizycznych zmaganiach. A konkurencja będzie poważna! W końcu na parkiecie pojawi się również Oliwia Bieniuk oraz Denis Urubko. Nazwiska pozostałych uczestników wciąż pozostają tajemnicą.

Sylwia na pewno będzie mogła liczyć na wsparcie fanów. A ma ich w internecie ponad 700 tysięcy! Właśnie tyle osób obserwuje jej profil na Instagramie. Zupełnie nas to nie dziwi - w końcu urocza brunetka chętnie pokazuje kadry ze swojego prywatnego życia. 

Czy nad programem "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wisi fatum? I #HOT