Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

i

Autor: WBF

Pokazała brzuszek

Sylwia Przybysz jest w ciąży! To będzie już trzecie dziecko 24-letniej celebrytki

2023-02-06 9:12

Sylwia Przybysz (24 l.) i Jan Dąbrowski (26 l.) spodziewają się kolejnego dziecka! Młodzi celebryci o wszystkim poinformowali w mediach społecznościowych. To będzie trzeci maluszek pary, która ma już dwie córki: Polę i Nelę. W sieci fala wspierających komentarzy, a Przybysz pokazała zdjęcie z brzuszkiem. Zobaczcie sami!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski to para młodych celebrytów, którą w mediach społecznościowych śledzą miliony osób. Na samym Instagramie Przybysz ma blisko 2 miliony obserwujących, a Dąbrowski - ponad dwa miliony. Nagrywają filmiki w serwisie Youtube, dzielą się życiem prywatnym z fanami już od kilku lat. Są też szczęśliwymi rodzicami dwóch dziewczynek. Wychowują wspólnie małą Polę i Nelę. Teraz, jak się okazuje, ich rodzina się powiększy. Sylwia Przybysz właśnie pochwaliła się na Instagramie, że jest w kolejnej ciąży! To będzie trzecie dziecko jej i Jana Dąbrowskiego. Poznajcie szczegóły.

Sylwia Przybysz jest w ciąży! To będzie już trzecie dziecko 24-letniej celebrytki

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski nie mogą narzekać na brak pieniędzy. Zarabiają bowiem krocie na filmach, które publikują w sieci. Nic więc dziwnego, że mimo bardzo młodego wieku, na co zwracają uwagę ich fani, mogą pozwolić sobie na trójkę dzieci. To trzecie właśnie jest w drodze, o czym celebryci poinformowali na Instagramie wymownym zdjęciem z brzuszkiem.

"To jest piękny rok", "gratulacje, kochani", "OMG, super", czytamy w licznych komentarzach. Falę komplementów przesłali też topowi w Polsce influencerzy. Serduszka przesłała między innymi Wersow, ukochana Friza.

W komentarzach opinie są podzielone. Pojawiają się takie, które wyrażają zdziwienie, że w tak młodym wieku para zdecydowała się na kolejne potomstwo. Zdecydowana większość wyraża jednak podziw i radość, a fani zwracając uwagę na bardzo prosty mechanizm: kto powiedział, że gromadkę dzieci mogą mieć tylko osoby w średnim wieku? No właśnie, nikt. "Gratulacje", mówią zgodnie fani.

Zobacz również galerię zdjęć: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ochrzcili dziecko

Sonda
Dziecko w młodym wieku. Tak czy nie?
Agnieszka Byrska-Zaczyk i Zdzisław Zaczyk: Chcemy żyć i umrzeć w Skolimowie

Dziś jest znaną aktorką, ale w dzieciństwie przeżywała szkolny koszmar!

Posłuchaj szczerej rozmowy Marcina Mellera z Leną Górą!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany