Syn Edyty Górniak ma młodszego brata! Co o nim wiemy?

i

Autor: AKPA/Piętka Mieszko, Kurnikowski Syn Edyty Górniak ma młodszego brata! Co o nim wiemy?

Wiedzieliście?

Syn Edyty Górniak ma młodszego brata! Co o nim wiemy?

2023-03-06 10:00

Allan Krupa (19 l.) to syn Edyty Górniak (50 l.) i Dariusza Krupy (47 l.). Były mąż wokalistki układa sobie życie u boku nowej ukochanej. Para doczekała się wspólnego synka! W rozmowie z "Faktem" były mąż Edyty Górniak opowiedział o swojej nowej ukochanej, Martynie, oraz ich dziecku.

Edyta Górniak i Dariusz Krupa poznali się w 2001 roku, a na ślubnym kobiercu stanęli w listopadzie 2005. Ich wspólny syn, Allan Krupa, przyszedł na świat, gdy pozostawali jeszcze w nieformalnym związku, 27 marca 2004 roku. Ostatecznie małżeństwo Edyty Górniak i Dariusza Krupy nie przetrwało próby czasu - do rozwodu pary doszło w 2010 roku. 

Dziś były menedżer oraz eksmałżonek diwy układa sobie życie u boku nowej partnerki. Jak opowiedział "Faktowi" Dariusz Krupa, on i Martyna mają wiele wspólnych planów. 

Dariusz Krupa opowiedział o nowej partnerce i synu. Co wiemy o przyrodnim bracie syna Edyty Górniak?

Dariusz Krupa ma na swoim koncie dwa nieudane małżeństwa - z Edytą Górniak oraz Izabelą Adamczyk. Z pierwszego z nich ma syna, Allana, z drugiego córkę - Leę. Obecnie pozostaje on w nieformalnym związku. On i jego ukochana, Martyna, doczekali się wspólnego syna. 

Koniecznie zobacz: To za niego chciała wyjść Edyta Górniak! „Miał na mnie poczekać”

Jestem po dwóch rozwodach i dlatego nie myślałem o nowym związku, ale przydarzyło mi się coś pięknego, niespodziewanego. Martynę poznałem przez przypadek, jest artystką tatuatorką. Chcemy razem zbudować rodzinę. To, że ją spotkałem, to cud i dar. Mówię sobie, że do trzech razy sztuka, uwierzyłem, że tym razem się uda - mówił "Faktowi" Dariusz Krupa.

Przyrodni brat Allana Krupy, syna Edyty Górniak, otrzymał imię Stefan. Obecnie chłopiec ma niespełna rok. Dariusz Krupa wyznał tabloidowi, że to bliscy dają mu siłę. 

Mam wspaniałą partnerkę i mamy cudownego synka. Mamy też mnóstwo planów na przyszłość. Stefan, bo tak ma na imię nasz syn, jest pogodnym i zdrowym dzieckiem. Pod koniec marca skończy roczek. On i Martyna dają mi teraz siłę. Wiem, że to, co zrobiłem, to co się stało, jest niewytłumaczalne i złe. Ale teraz tę złą rzecz chcę przekuć w coś dobrego i cudownego - wspominał w wywiadzie.

Sonda
Podobają ci się piosenki Allana Krupy?
Ciężko chorowała po śmierci córki. Gwiazda "Klanu" zamieszkała w domu opieki w Skolimowie.
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają