Górniak i syn

i

Autor: AKPA

Syn Górniak nie chce od niej pieniędzy! Obiecał mamie coś szczególnego

2019-09-18 12:59

Syn Edyty Górniak staje się mężczyzną. Można na nim polegać także w sprawach finansowych. Piosenkarka nie musi wydawać na niego fortuny. Chłopak jest bardzo odpowiedzialny i szanuje pieniądze swojej mamy. Allan nie chce też wykorzystywać jej popularności.

Więź łącząca Edytę i Allana jest bardzo silna. Chłopak wychowuje się bez ojca. Były mąż Edyty, Dariusz K. odbywa odsiadkę w więzieniu za śmiertelne potrącenie kobiety. Nic więc dziwnego, że jedynak jest dla niej oczkiem w głowie. Syn piosenkarki nie jest już dzieckiem. Zmężniał i coraz bardziej wspiera mamę w codziennym życiu. Nawet w kwestiach finansowych. Edyta przyznała to w rozmowie dla Jastrząb Post: - Jak ja mówię: “synek, może kup sobie te buty nowe, bo masz dziurę”, to on mówi, że “nic ode mnie nie chce”. I to, że bierze ode mnie na jedzenie, to mu głupio. Ja mówię: “zwariowałeś dziecko”. Allan znalazł prawdziwą pasję jaką są militaria. Swoją przyszłość kieruje właśnie w tym kierunku- marzy o pracy w polskim wojsku. Najwidoczniej, nie chce być tylko synem znanej gwiazdy. Stara się niczego sobie nie załatwiać przez kontakty. Edyta Górniak bardzo go chwali i podziwia jego ambitne plany. Wyznała, że za pierwsze zarobione pieniądze, Allan chce ją zabrać do jej ulubionej restauracji w LA. Takiego dziecka można tylko pozazdrościć!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE