Syn gwiazdy disco polo zatrzymany za narkotyki. Awantura z żoną w tle

2018-12-31 12:50
Disco polo
Autor: Shutterstock Disco polo

Niepokojące doniesienia na temat syna znanego wokalisty disco polo. Według relacji lokalnej prasy 28-latek awanturował się w mieszkaniu w Wasilkowie. Według relacji świadka pijany mężczyzna nie chciał wpuścić do domu żony. Na miejsce wezwano policję w mieszkaniu znaleziono narkotyki. - Potwierdzam, że policjanci interweniowali na tym osiedlu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do pomieszczenia, tzw. pokoju dla osób zatrzymanych. Jego zatrzymanie miało związek z posiadaniem narkotyków - powiedział Super Expressowi nadkomisarz Tomasz Krupa. Policja nie chce jednak informować o szczegółach interwencji. Portal poranny.pl twierdzi, że chodzi o Daniela. M. Policja w rozmowie z Super Expressem nie chciała potwierdzić inicjałów zatrzymanego. Dlaczego?

O awanturze w mieszkaniu 28-letniego syna gwiazdora disco polo donosi lokalny portal poranny.pl. Do zdarzenia miało dojść tuż przed świętami Bożego Narodzenia w miejscowości Wasilkowo pod Białymstokiem. To właśnie tam do domowej awantury wezwano policję. Jak donosi informator portalu pijany 28-latek nie chciał wpuścić do mieszkania swojej żony.

Według doniesień portalu agresywny mężczyzna posiadał w mieszkaniu marihuanę. - Policja wyprowadziła go z mieszkania w kajdankach - słowa informatora przytacza poranny.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE