Syn Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Igor Krawczyk, TVN UWAGA!

i

Autor: Facebook / TVN UWAGA! Syn Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Igor Krawczyk, TVN UWAGA!

Syn Krzysztofa Krawczyka w "Uwaga TVN". Pokazał, w jakich warunkach mieszka, widok jest WSTRZĄSAJĄCY! [WIDEO]

2021-05-12 20:04

Gościem programu "UWAGA!" w TVN był syn Krzysztofa Krawczyka. Chory na epilepsję Krzysztof Krawczyk Junior (47 l.) pokazał dziennikarzom, w jakich warunkach mieszka. Widok jest naprawdę wstrząsający. Pierwsze materiały zaczęto kręcić zimą, czyli w momencie, gdy Krzysztof Krawczyk żył. Syn legendarnego wokalisty mieszkał "na melinie", był pozbawiony nawet dostępu do łazienki. Poznajcie szokujące szczegóły.

Dziś i jutro telewizja TVN emituje dwuczęściowy reportaż, którego bohaterem jest syn Krzysztofa Krawczyka. 47-letni Krzysztof Igor od lat choruje na epilepsję. Mężczyzna utrzymuje się z renty inwalidzkiej. Jakiś czas temu założył ojcu sprawę w sądzie o alimenty. Postępowanie jednak umorzono w związku ze śmiercią Krzysztofa Krawczyka. 

NIE PRZEGAP: Maciej Dowbor układa sobie życie na nowo u boku JOLANTY! O wszystkim opowiedziała jego żona, Joanna Koroniewska

Syn Krzysztofa Krawczyka wzbudził ciekawość reporterów TVN zimą ubiegłego roku. To właśnie wtedy powstały pierwsze zdjęcia do reportażu, a Krzysztof Igor skarżył się na utrudniony kontakt z ojcem. Materiał został zaktualizowany po śmierci artysty. 

- Nie dowierzałem, nie chcę w to uwierzyć… jak tata umarł… słów mi brakuje - mówił przed kamerami syn Krzysztofa Krawczyka przed już po pogrzebie ojca.

Syn Krzysztofa Krawczyka w programie "Uwaga TVN" pokazał, w jakich warunkach mieszka. Widok jest wstrząsający

W reportażu TVN syn Krzysztofa Krawczyka pokazał, w jakich warunkach przyszło mu żyć. Podczas nagrań do programu towarzyszył mu jego opiekun, Krzysztof Cwynar, który ze szczegółami opowiedział, w jak dramatycznej sytuacji jest Krzysztof Igor. 47-latek żyje w obskurnym mieszkaniu w starej kamienicy w Łodzi. Mieszka wraz ze współlokatorami, którzy z ich wspólnego domu zrobili melinę. Syn Krzysztofa Krawczyka jest nawet pozbawiony dostępu do łazienki. 

NIE PRZEGAP: Gwiazda "M jak miłość" i "Barw Szczęścia" została sama z dzieckiem?! Ale się wściekła, gdy ją o to zapytali!

- Bo w domu jest pijaństwo. Bywają takie sytuacje, że on musi wyjść z domu, żeby się wysikać, bo nie może wejść do łazienki, bo tam jest balanga - tłumaczy przed kamerami opiekun Krzysztofa Igora.

Syn Krzysztofa Krawczyka musi szukać pomocy wśród znajomych, kiedy chce wziąć prysznic.

- Często wiele rzeczy takich najbardziej normalnych, jak możliwość, żeby wziąć prysznic... Ja na przykład do jakiejś znajomej idę, czy coś - mówi Krzysztof Junior.

NIE PRZEGAP: Była żona Seweryna Krajewskiego próbowała się zabić! Totalnie się załamała, wstrząsające doniesienia!

Syn Krzysztofa Krawczyka stara się jak najmniej przebywać w domu. Przeważnie włóczy się po mieście.

- Chodzi mi o to, żeby trochę choć być poza domem, jakby odciąć się od stresu i niebezpieczeństw, które tam są - mówi Krzysztof Igor. 

- To jeden z najstraszniejszych, rodzinnych horrorów o jakich słyszałem. Każdy skrzywdzony człowiek musi w końcu trafić na kogoś, kto widzi tę krzywdę i ja ją zobaczyłem – mówi Krzysztof Cwynar.

Zobaczcie, w jak tragicznych warunkach mieszka syn Krzysztofa Krawczyka niżej. Widok jest naprawdę wstrząsający! Krótkie wideo zobaczycie >>TUTAJ<<

NIE PRZEGAP: Z Teresą Lipowską nie jest dobrze. Ma problem, żeby w ogóle wstać z łóżka. Smutne doniesienia o gwieździe "M jak miłość"

Jaki majątek zgromadził Krzysztof Krawczyk? Jaką miał emeryturę?

QUIZ. Krzysztof Krawczyk i jego piosenki. To możliwe, że znasz wszystkie?

Pytanie 1 z 10
Którą z poniższych piosenek śpiewał K. Krawczyk razem z zespołem Trubadurzy, którego był współzałożycielem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany