Syn pokazał zdjęcie Królikowskiego sprzed niemal 30 lat

i

Autor: Akpa Syn pokazał zdjęcie Królikowskiego sprzed niemal 30 lat

Syn pokazał zdjęcie Królikowskiego sprzed niemal 30 lat

2020-02-28 12:04

Pawła Królikowskiego (†58 l.) żegnają w sieci przyjaciele, a także najbliższa rodzina. Syn aktora opublikował w sieci zdjęcie sprzed niemal 30 lat. Pokazał jak tata trzymał go na rękach.

Paweł Królikowski doczekał się piątki dzieci. Trzech synów: Antoniego (31 l.), Jana (28 l.) i Ksawerego (13 l.) oraz dwóch córek: Julii (21 l.) i Marceliny (19 l.). Wzruszające wpisy zamieścili synowie zmarłego artysty, jego żona oraz młodszy brat. Janek opublikował na swoim profilu instagramowym fotografię sprzed 27 lat. Widzimy na niej zmarłego we czwartek aktora, który trzyma kilkumiesięcznego Jana Ignacego. Zdjęcie opublikowane w sieci średni syn Królikowskiego uzupełnił podpisem: - Do zobaczenia, padre.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Do zobaczenia, padre Post udostępniony przez Jan Ignacy Królikowski (@jan_ignacy)

Jan Ignacy odziedziczył po rodzicach talent muzyczny i zamiłowanie do sztuki. Od kilku lat jest kompozytorem, a na swoim koncie ma m.in. stworzenie muzyki do filmu "Noc życia". Jesienią został ojcem. Wraz z Joanną Jarmołowicz powitali na świecie synka.

Paweł Królikowski nie żyje. Miał 58 lat
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany