Zenek Martyniuk zamknął syna w puszczy

i

Autor: Forum Zenek już rok temu chciał, by jego syn poszedł na odwyk

Syn Zenka Martyniuka dostał NOWE ZADANIE. To dla niego wielka SZANSA

2020-05-23 18:46

Syn Zenka Martyniuka (50 l.), Daniel M. (30 l.) dostał nominację do słynnego #hot16challenge. Mężczyzna przyjął wyzwanie i zapowiedział, że w ciągu 72 godzin opublikuje swoje wideo. Mało tego, ma nawet pseudonim artystyczny! Czego możemy się spodziewać? Czasu jest niewiele, ale dla Daniela to na pewno sporta szansa na promocję.

Syn Martyniuka ma na swoim koncie liczne problemy z prawem. Niejednokrotnie złamał wszelkie zakazy! Jednak tym razem, Daniel M. zaskoczył wszystkich. Chce udowodnić, że jego prawdziwe oblicze jest zupełnie inne. Spędzał czas na świeżym powietrzu w Białowieży, a teraz chce przyłączyć się do słynnej akcji pomagającej medykom - #hot16challenge. Syn Zenka zapowiedział, że niedługo możemy spodziewać się muzycznego wideo. Czyżby świeże powietrze dodało mu weny i odwagi?

Daniela M. nominował zespół Łobuzy. Nadali mu także specjalny pseudonim artystyczny - Lil Zen. Syn Zenka optymistycznie odniósł się do całej akcji: - Oczywiście podejmuję się wyzwania, mam 72 godziny na napisanie kilku wersów, o tym co się ogólnie dzieje teraz na świecie, w szczególności w Polsce, także czekajcie. Może uda mi się coś wcześniej zrobić, obserwujcie mój Instagram. Dzięki za nominację, pozdrawiam, cześć!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Wyświetl ten post na Instagramie.
#bialowieza #sunrise #capture #sunshine #photography Post udostępniony przez Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.89)
Wyświetl ten post na Instagramie.
#bialowieza #sunrise #mist #wildnature #photography Post udostępniony przez Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.89)