Syn Zenka Martyniuka szykuje się do drugiego ślubu? Znamy szczegóły!

i

Autor: AKPA/Piętka Mieszko, instagram/@faustynaaj Syn Zenka Martyniuka szykuje się do drugiego ślubu? Znamy szczegóły!

"Bez fajerwerków"

Syn Zenka Martyniuka szykuje się do drugiego ślubu? Znamy szczegóły!

2023-03-03 10:00

Minęło kilka miesięcy od oświadczyn Daniela Martyniuka (34 l.). Plotki o tym, że syn Zenka Martyniuka (54 l.) i Danuty Martyniuk (56 l.) zamierza wziąć ślub z ukochaną, Faustyną, pojawiały się już wcześniej. Teraz "Na Żywo" donosi, jakoby ustalano szczegóły wesela Daniela Martyniuka.

Jeszcze jakiś czas temu Daniel Martyniuk pojawiał się w mediach głównie ze względu na swoje problemy z prawem. Wydaje się jednak, że ten okres ma już za sobą - obecnie jest on związany z Faustyną, której oświadczył się w sierpniu 2022 roku. Od dłuższego czasu donoszono, jakoby Daniel Martyniuk i jego ukochana planowali ślub. Sprawę komentowała wówczas sama Faustyna. 

Jeśli zdecydujemy powiedzieć sobie „tak”, to nie zamierzam rezygnować z ceremonii. Jestem panną. Nie będę pozbawiać się podkreślenia ważności i uroku zaślubin  - mówiła w rozmowie z "Twoim Imperium". 

Ukochana Daniela Martyniuka to kobieta, z którą spotykał się jeszcze przed poznaniem pierwszej żony, Eweliny. Dziś jest ona jego narzeczoną; wszystko wskazuje na to, że już niebawem syn Zenka i Faustyna staną na ślubnym kobiercu. Według informacji podawanych przez "Na Żywo" para ma planować szczegóły wesela.

Daniel Martyniuk weźmie ślub z byłą (i obecną) ukochaną? Zenek Martyniuk ma już ustalać szczegóły

Jak dowiadujemy się z tygodnika, Zenek i Danuta Martyniukowie oraz rodzice Faustyny mają planować wesele swoich latorośli. Wszystko wskazuje na to, że Daniel Martyniuk będzie miał skromny ślub. 

Zależy im na skromnym przyjęciu. Młodzi też chcą przeżyć ten dzień spokojnie, a nie imprezować przez trzy dni. A potem wyjadą w podróż poślubną. Impreza ma być kameralna, bez fajerwerków - donosi cytowany przez Pudelka informator "Na Żywo".

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Danuta Martyniuk skomentowała związek syna w rozmowie z Jastrząb Post. - Nie wiem. Czas pokaże - odpowiedziała na pytanie, czy Daniel planuje ślub z Faustyną. Żona Zenka ciepło wypowiadała się na temat ukochanej mężczyzny.

Myślę, że to ta jedyna. Syn już niestety ma swoje lata. Trzymamy za niego kciuki - mówiła wtedy. 

Sonda
Czy kibicujesz związkowi Daniela Martyniuka i Faustyny?
ŁZY wzruszenia! Gwiazdy w Skolimowie oglądają siebie na ekranie