Maja Rutkowski wyznaje: schudłam 15 kilogramów

i

Autor: Akpa Maja Rutkowski wyznaje: schudłam 15 kilogramów

Metamorfoza żony Rutkowskiego

Żona Krzysztofa Rutkowskiego mocno schudła! Maja Rutkowski powiedziała, ilu kilogramów się pozbyła. Teraz wygląda lepiej?

2022-12-17 20:03

Maja Rutkowski (37 l.) ujawniła prywatny szczegół ze swojego życia. Żona Krzysztofa Rutkowskiego (62 l.) opowiedziała o wszystkim swoim fanom na Instagramie. Przy okazji świątecznej reklamy w sponsorowanym wpisie wybranka detektywistycznego celebryty zdobyła się na wyznanie na temat tego, jak bardzo udało jej się niedawno schudnąć. Dobrze wygląda?

Żona Krzysztofa Rutkowskiego mocno schudła! Maja Rutkowski powiedziała, ilu kilogramów się pozbyła. Teraz wygląda lepiej?

Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski są małżeństwem już od dziesięciu lat. Mają 9-letniego syna Krzysztofa Juniora. Oboje nie stronią od mediów, także społecznościowych. Maja Rutkowski na krótko przed Świętami postanowiła opowiedzieć swoim fanom o diecie i odchudzaniu. Zdobyła się na parę prywatnych wyznań! Mało kto wiedział to o Mai Rutkowski, niegdyś Mai Plich! Co takiego napisała na Instagramie żona Krzysztofa Rutkowskiego? Cytujemy: "Jestem ciekawa jaka jest Twoja ulubiona potrawa wigilijna? Moją są pierogi z kapustą i grzybami koniecznie smażone na głębokim oleju ?". Jak szaleć, to szaleć! W końcu Święta i Wigilia są tylko raz w roku. Maja Rutkowski pozwoli sobie zapewne także w tym roku na niezbyt dietetyczną wersję pierogów. Jednak na co dzień trzyma dietę! Właśnie tego dotyczyło drugie wyznanie Mai: "Mi udało się schudnąć 15 kg w zeszłym roku" - pisze dalej żona celebryty, dodając, że schudła dzięki pomocy pewnej firmy cateringowej. Widzicie różnicę? Maja Rutkowski naprawdę wygląda szczuplej? 

Maja Rutkowski o zniczach i diamentowych zębach. Te wypowiedzi żony Rutkowskiego zdobyły rozgłos

Maja Rutkowski niedawno zwróciła na siebie uwagę wyznaniami na temat swoich niemałych wydatków. W czerwcu umieściła sobie diamentową nakładkę na zębach. "Jak szaleć, to na maxa i żeby była konkretna zmiana. Tak najbardziej lubię. Tym bardziej, iż w związku z rosnącą inflacją zakup złota oraz diamentów to najlepsza inwestycja w tych dziwnych czasach - tłumaczyła Maja Rutkowski. Innym razem opowiedziała o tym, że wydała kilka tysięcy złotych na znicze. Tak mowiła Pudelkowi: "Lubię coś dobrego jakościowo kupić. Zamówiłam i wydałam około kilku tysięcy na znicze na grobie Krzysztofa rodziców. Kupiłam po 300 lub 400 złotych na zamówienie w Kałużynie, ale one spokojnie stoją na tym grobie dwa lata".

Sonda
Powierzyłbyś sprawę Krzysztofowi Rutkowskiemu?

QUIZ. Rozpoznasz gwiazdę po jej prawdziwym imieniu i nazwisku?! Niektóre pytania mogą zaszokować

Pytanie 1 z 10
Wojciech Basiura to...
Politycy od kuchni - Krzysztof Rutkowski