Maja Rutkowski przesadziła? Jak szaleć, to na maksa [ZDJĘCIA]

i

Autor: AKPA/Piętka

Maja Rutkowski przesadziła? "Jak szaleć, to na maksa" [ZDJĘCIA]

2022-06-20 20:36

Oj, dentysta nie był zachwycony... Żona Krzysztofa Rutkowskiego (61 l.) , znana z cokolwiek oryginalnych pomysłów na autopromocję, tym razem postanowiła myśleć przyszłościowo. Jako odpowiedź na galopującą inflację Maja Rutkowski (36 l.) zaczęła inwestować w... złote zęby! Nie, nie żartujemy. Sami zobaczcie, jak prezentuje się kapitał na przyszłość pani detektyw. Pasuje jej?

Żona Krzysztofa Rutkowskiego zrobiła sobie złote zęby. Ledwo mieszczą się jej w ustach. Ładne?

Maja Rutkowski, która podobnie jak jej mąż para się pracą detektywistyczną, słynie z nieco specyficznych sposobów na podkreślanie swojej urody. Tym razem żona Krzysztofa Rutkowskiego postanowiła pójść za ciosem i nie tylko eksperymentować z wyglądem, ale i pomyśleć o przyszłości! Jak się okazuje, nowe, złote zęby celebrytki to także inwestycja mająca być lekarstwem na bolączkę galopującej inflacji.

Partnerka Krzysztofa Rutkowskiego pochwaliła się diamentowym grillzem na zębach, dodając jednocześnie, że ciężko jej było namówić dentystę na metamorfozę jej uśmiechu. Najwidoczniej przeważył jednak argument inwestycji - złoto i diamenty mają według celebrytki najmniej tracić na wartości. Cóż, Rutkowscy słyną z zamiłowania do wystawnego stylu życia. Zaciskać pasa pewnie byłoby trudno! Jak widać, pieniądze mają oryginalny wpływ na system wartości co poniektórych.

Maja Rutkowski przesadziła? Jak szaleć, to na maksa [ZDJĘCIA]

i

Autor: Maja Rutkowski/Instagram

Jak szaleć, to na maxa i żeby była konkretna zmiana. Tak najbardziej lubię. Tym bardziej, iż w związku z rosnącą inflacją zakup złota oraz diamentów to najlepsza inwestycja w tych dziwnych czasach - komentowała Maja Rutkowski. Rzeczywiście, słowa o szaleństwie wydają się tu być jak najbardziej na miejscu.

Kasia Cichopek również nie stroni od kosztownych kreacji. Zobacz najsłynniejsze stylizacje gwiazdy w naszej galerii zdjęć poniżej!

Viki Gabor w ogniu ostrej krytyki internautów. Stanowcza odpowiedź gwiazdy
Sonda
Co myślisz o złotych zębach Mai Rutkowski?