Szok! Dziecięca gwiazda lat 90. śpiewa dla Konfederacji nową wersję "Mogę wszystko". Kuba Molęda wjechał pod scenę na motorze

2023-09-23 15:45

Trwa szumnie zapowiadana "historyczna konwencja" Konfederacji. Impreza z rozmachem zorganizowana w katowickim Spodku przyciągnęła wielu sympatyków partii. Organizatorzy zaskoczyli wszystkich występem muzycznej gwiazdy. Okazał się nią Jakub Molęda, dziecięcy idol lat 90. Po wielu latach nieobecności na scenie aż trudno było go rozpoznać. Zapewnił sobie jednak efektowne wejście, bo pod scenę zajechał na motorze.

"Ooo, możemy wszystko, to, co przed nami ważne jest, bo w nas nowa siła jest, gdy dziś jesteśmy razem" - tak brzmią nowe słowa hitu z lat 90-tych. Wtedy za Kubą Molędą szalały niemal wszystkie nastolatki, a jego zespół LO27 brylował na listach przebojów. Po rozpadzie grupy kariera piosenkarza nadal związana była z muzyką, jednak takich sukcesów jak z zespołem nie odniósł już nigdy.

Był dziecięcą gwiazdą, potem zniknął z ekranów

Na co dzień Kuba Molęda występuje w musicalach i dubbingu. Kilkukrotnie próbował wrócić w światła reflektorów. W 2004 roku wraz z bratem brał udział w eliminacjach do Eurowizji, bez specjalnego sukcesu. Nie powiodło mu się również w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". W drugim sezonie formatu, w 2017 roku zajął przedostatnią pozycję.

Kuba Molęda otwiera konwencję Konfedercji

Teraz powrócił na scenę z przytupem, choć może nie takim, o jakim by marzył. Wystąpił w katowickim Spodku, na konwencji Konfederacji. Z tej okazji zmodyfikował nieco słowa swojego największego przeboju. W dopracowanej stylizacji - skórzanej kurtce, białej koszuli i ciemnych okularach, wjechał pod scenę na potężnym motorze, przy akompaniamencie ryku silnika. Ten płynnie przeszedł w nową, cięższą brzmieniowo, ale nadal melodyjną, aranżację hitu. Publiczność wydawała się zadowolona z tak efektownego rozpoczęcia konwencji.

Zobacz galerię: Kuba Molęda śpiewa "Możemy wszystko" na konwencji Konfederacji

Dlaczego Konfederacja PRZEGRA WYBORY? Ekspert NIE MA WĄTPLIWOŚCI

Która gwiazda powiedziała te słowa? Sprawdź jak dobrze znasz świat showbizensu

Pytanie 1 z 8
"Nie mów do mnie teraz" to kultowy już tekst...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany