Ale metamorfoza!

Szok, jak wygląda Marta ze Złotopolskich w wieku 70 lat. Zamurowało nas, gdy zobaczyliśmy Ewę Ziętek!

2023-07-20 17:25

Ewa Ziętek w latach 90. zaskarbiła sobie sympatię widzów TVP dzięki niezapomnianej roli Marty Gabriel w serialu "Złotopolscy". Jej perypetie z dziećmi i biznesem (prowadziła kawiarnię) , a także rozterki miłosne z zapartym tchem śledziły miliony Polaków. Aktorka od dawna jest w wieku emerytalnym, ale nadal jest aktywna zawodowo. Zamurowało nas, gdy zobaczyliśmy Ewę Ziętek w 2023 roku. Szok, jak wygląda Marta ze "Złotopolskich" w wielu 70 lat.

Marta ze "Złotopolskich" nie narzeka na brak pracy. Ewa Ziętek wystąpiła w wielu produkcjach

Ewa Ziętek, czyli Marta ze Złotopolskich", była jedną z głównych postaci kultowego pod koniec lat 90. serialu TVP. Marta była żoną Wieśka Gabriela (w tej roli Paweł Wawrzecki) i mamą Tomka (Piotr Szwedes), Mirka (Radosław Elis) i Agaty (Paulina Młynarska). Emisję serialu "Złotopolscy" zakończono dopiero w 2010 roku, ale w ostatnich latach produkcja nie cieszyła się już takim zainteresowaniem widzów, jak w latach 90. Ewa Ziętek jest jednak zbyt dobrą aktorką, by długo pozostawać bezrobotną. Słynna Marta ze "Złotopolskich" znalazła pracę w serialu "Barwy szczęścia", gdzie od 2012 roku wciela się w postać Walerii Koszyk. Ewa Ziętek gościnnie pojawiała się też w takich serialach jak: "Na dobre i na złe", "Lekarze" czy "Hotel 52". Zagrała też w filmach, m.in. "Proceder" czy "Kołysanka". 

Ewa Ziętek rozstała się z mężem i wybrała samotność. "Wolę być sama i móc korzystać w kościele z sakramentów"

Niestety tak dobrze słynnej Marcie ze "Złotopolskich" nie wiedzie się w życiu prywatnym. W 2000 roku Ewa Ziętek wyszła za mąż, ale po kilku latach związek się rozpadł. Mimo to aktorka cały czas uważa, że jest mężatką i z nikim innym się nie związała. Wszystko z powodu wiary! - Rozstaliśmy się, ale formalnie nadal jesteśmy małżeństwem. Mam ślub kościelny i przed Bogiem przysięgałam wierność Rainerowi. Doskwiera mi samotność, jak każdemu, kto jest bez pary. Jednak wolę być sama i móc korzystać w kościele z sakramentów - wyznała Ewa Ziętek w magazynie "Zwierciadło". Samotność jednak nie wpływa negatywnie na wygląd aktorki. Mimo że Marta ze "Złotopolskich" skończyła już 70 lat, nadal wygląda znakomicie! Zobacz w naszej galerii, jak zmieniła się Ewa Ziętek od czasów gry w w hicie TVP! Na dziesiątym slajdzie prezentujemy najnowsze zdjęcie aktorki z 2023 roku!

Nie przegap: Niesamowite, jak legendarna Weronika ze Złotopolskich wygląda w wieku 49 lat! Agnieszkę Sitek los potraktował okrutnie

Groby aktorów seriali: Świat według Kiepskich, M jak miłość, Klan, Złotopolscy i Barwy szczęścia. Niezapomniani
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany