Unikalna galeria

Niesamowite, jak legendarna Weronika ze Złotopolskich wygląda w wieku 49 lat! Agnieszkę Sitek los potraktował okrutnie

2023-07-01 5:07

Weronika ze "Złotopolskich", w której rolę wcieliła sią Agnieszka Sitek, przez lata była ulubienicą widzów kultowego serialu TVP. W każdy weekend - w sobotę i niedzielę - po "Familiadzie" Polacy z zapartym tchem śledzili losy rodzin Złotopolskich i Gabrielów. Bez postaci Weroniki telenowela nie byłaby taka sama. Agnieszka Sitek po odejściu z serialu TVP nie zrobiła wielkiej kariery. Los potraktował ją okrutnie. Zobacz, jak legendarna Weronika ze "Złotopolskich" wygląda w wieku 49 lat. To jest po prostu niesamowite!

Weronika ze "Złotopolskich" miała być postacią drugoplanową. Agnieszka Sitek stała się legendą

Weronika ze "Złotopolskich", czyli Agnieszka Sitek, na plan niezapomnianego serialu TVP trafiła tuż po ukończeniu Akademii Teatralnej w Warszawie. Mało kto wie, że z początku jej rola nie należała do tych kluczowych z punktu widzenia telewidzów. - Nie sądziłam, że rola tak urośnie. W pierwszych odcinkach Weronika była postacią drugoplanową. Była w ciąży z Mirkiem Gabrielem. Scenarzysta wspomniał, że być może urodzi bliźnięta. Tyle o niej wiedziałam - wspominała Agnieszka Sitek w rozmowie z "Gazetą Wyborczą". Fani jednak szybko pokochali Weronikę ze "Złotopolskich" i ta stała się jedną z ważniejszych postaci w serialu TVP. Niektórzy mówią, że dziś jest już legendą. Widzowie śledzili perypetie Weroniki związane z dziećmi i z mężczyznami - Radkiem Gabrielem i Waldkiem Złotopolskim. W 2001 roku Agnieszka Sitek - ku rozpaczy widzów - nagle zdecydowała się odejść ze "Złotopolskich". Potem los potraktował ją okrutnie. 

W naszej galerii prezentujemy, jak przez lata zmieniła się Weronika ze "Złotopolskich", czyli Agnieszka Sitek. Na ostatnim slajdzie pokazujemy zdjęcie z 2022 roku. Dalsza część tekstu pod galerią

Nie przegap: Niewiarygodne, jak wygląda słynna Beata z Klanu w wieku 52 lat. Ten widok poraża!

Dlaczego Agnieszka Sitek odeszła ze "Złotopolskich"? Grana przez nią Weronika zginęła w zamachu na World Trade Center w Nowym Jorku

Na temat aktorki grającej Weronikę w serialu "Złotopolscy" pojawiły się paskudne plotki. Mówiło się o jej kaprysach, humorach, trudnym charakterze, a nawet kiepskich relacjach z produkcją. - Zrezygnowałam z roli po długiej rozmowie z nieżyjącym już Marianem Terleckim, ówczesnym współproducentem serialu. Rozmowa dotyczyła głównie planów związanych z rozwojem mojej postaci oraz wyrazu artystycznego. Nie finansów. Ktoś "życzliwy" zrobił z tej całej sytuacji newsa. Kilku dziennikarzy go podchwyciło i tak już zostało - żaliła się Agnieszka Sitek w rozmowie z "Życiem na gorąco". Grana przez nią Weronika zginęła w zamachu na World Trade Center w Nowym Jorku z 11 września 2001 roku. Aktorka po odejściu ze "Złotopolskich" już nie wróciła do dawnej sławy. Zdaje sobie sprawę z upływającego czasu. - Film zawsze lubił młode dziewczyny, trudno więc się dziwić, że nie ja w tej chwili odgrywam w nim pierwszoplanową rolę - przyznała gorzko Agnieszka Sitek.

Weronika ze "Złotopolskich" po latach pojawiła się publicznie. Zaskoczyła swoim wyglądem

Weronika ze "Złotopolskich" niemal zupełnie zniknęła za świata show-biznesu. Zdarzało jej się gościnnie pojawiać na planie seriali, takich jak "Na dobre i na złe" czy "Prawo Agaty", ale to już nie było to samo, co w czasach szczytu popularności "Złotopolskich". Dla wielu szokiem był publiczny występ Agnieszki Sitek w 2022 roku. Aktorka pojawiła się w "Wielkim Teście" TVP.  Miała już 49 lat i wszystkich zaskoczyła swoim wyglądem. Cały czas wygląda niemal tak samo, jak wtedy, gdy była Weroniką w "Złotopolskich". Agnieszka Sitek nadal jest bardzo szczupła i nadal zachwyca urodą. I to mimo tego, że świat show-biznesu nie potraktował jej zbyt dobrze. 

Groby aktorów seriali: Świat według Kiepskich, M jak miłość, Klan, Złotopolscy i Barwy szczęścia. Niezapomniani