Kuba Wojewódzki

i

Autor: Screenshot Facebook Kuba Wojewódzki Jednoosobowa subkultura

Szok! To OSTATNI taki ODCINEK Wojewódzkiego w historii TVN!

2020-11-24 13:13

Już dziś wieczorem wyemitowany zostanie 400. odcinek najsławniejszego show w Polsce. Wyjątkowa okazja wymaga wyjątkowych gości. Na kanapie u Kuby Wojewódzkiego (57 l.) zasiądą dwa, topowe nazwiska! Kobieta wielu twarzy, tancerka, wokalistka i aktorka oraz Król we własnej osobie!

Takie momenty należy świętować! To już 400. odcinek show Kuby Wojewódzkiego. A w nim znane i gorące nazwiska znajdą się w ogniu pytań człowieka-orkiestry. Jak czytamy na stronie TVN: dziennikarza, jurora, perkusisty, felietonisty, aktora, radiowca, autora, bohatera komiksów. I trudno się z tym nie zgodzić! Na to, by usiąść na najsławniejszej kanapie w Polsce, trzeba sowicie zasłużyć.

Czy GESSLER chce rozebrać Tomka Karolaka? Intymne pytania u Wojewódzkiego

W dzisiejszym odcinku, po raz pierwszy w historii, pojawi się kobieta, która swego czasu trzęsła polskim show biznesem. Natasza Urbańska (43 l.) opowie o tym, czy różnica 40 lat między partnerami to przegięcie i co liczy się w związku. Kuba Wojewódzki przyzna natomiast, że jest dla siebie najlepszym partnerem! Drugim gościem będzie aktor, który rozpala niejedno kobiece serce. W nowym serialu Canal+ wciela się w tytułowego "Króla" Warszawy 20-lecia międzywojennego. Michał Żurawski (41 l.) będzie próbował... zatrzymać zamieszki! To będzie pełen emocji odcinek!

ZOBACZ TEŻ: Gigantyczny skandal w polskim "Top model". Finalista Dominic D'Angelica skazany za seks z nieletnią?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE