Szok! Sylwester TVN w Warszawie w tym roku się nie odbędzie. Wiemy dlaczego

2021-10-28 17:21
 Szok! W tym roku nie będzie sylwestra TVN w Warszawie. Wiemy dlaczego
Autor: akpa Szok! W tym roku nie będzie sylwestra TVN w Warszawie. Wiemy dlaczego

Mieszkańcy stolicy przyzwyczaili się już, że Nowy Rok witali ze stacją TVN. Niestety teraz muszą zmienić swoje sylwestrowe plany. W tym roku bowiem, w Warszawie nie będzie plenerowego sylwestra z tą popularną stacją. Skąd taka decyzja?

Sylwester zbliża się już wielkimi krokami. Zaraz rozpocznie się giełda nazwisk artystów, którzy w ten wyjątkowy wieczór będą zabawiać publiczność, a stacje telewizyjne jak co roku będą walczyć o najwyższą oglądalność. TVP już ogłosiło, że kolejny raz impreza zostanie zorganizowana w stolicy Tatr.

- Po raz kolejny, tej niezwykłej nocy, zabierzemy widzów i mieszkańców Zakopanego w szaloną podróż przez największe muzyczne przeboje - poinformowała TVP.

POLECAMY: Opole zdecydowało! Prezydent nie będzie zadowolony. Tak będzie wyglądał Sylwester 2021/2022

W zeszłym roku, mimo pandemii, TVP i Polsat nie zrezygnowali z sylwestrowej zabawy. Natomiast TVN zdecydowało, że zagrożenie koronawirusem na takiej imprezie jest zbyt duże i stacja podjęła decyzję o nie organizowaniu imprezy. Dla mieszkańców stolicy był to spory szok, ponieważ od 2016 roku witali Nowy Rok w Warszawie właśnie z TVN. A jak będzie w tym roku?

Władze Warszawy już podjęły decyzję w sprawie organizacji sylwestra:- W związku z trwającą epidemią COVID-19 Warszawa nie planuje w tym roku organizacji plenerowego koncertu sylwestrowego - informuje Press Wojciech Śmiech, naczelnik wydziału prasowego miasta.

Sylwester 2021/2022 TVN w Warszawie w tym roku się nie odbędzie

Tak więc, w tym roku stolica nie będzie się bawić razem z TVN. Stacja nie odniosła się jeszcze do tych doniesień. Czy zdecyduje się na organizację imprezy w innym mieście, a może w ogóle z niej zrezygnuje? Z pewnością wkrótce poznamy odpowiedź na to pytanie.

Sonda
Gdzie spędzisz Sylwestra 2021/2022?
Aquapark-widmo. Park wodny w Wysowej Zdrój świeci pustkami od ponad dwóch lat
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE