Viola

i

Autor: Facebook

Co łączy Szpaka z byłą uczestniczką "Top Model"? Juror był zszokowany jej widokiem

2019-10-05 22:45

W ostatnim odcinku przesłuchań w ciemno w "The Voice of Poland" na scenie zaistniała Violet Oliferuk - przyjaciółka Michała Szpaka. Dziewczyna wzięła udział w "Top Model Worldwide", a teraz próbuje swoich sił na scenie. Czy uda jej się zaistnieć w polskiej branży muzycznej?

Dla jednego z jurorów pewna uczestniczka była niemałym zaskoczeniem! Mowa o Violet Oliferuk. Dziewczyna pochodzi z Bielska Podlaskiego, ale na co dzień mieszka w Kalifornii. Prowadzi tam bardzo towarzyskie życie i spotyka wiele gwiazd. Jej trener wokalny współpracuje również z Jennifer Lopez! Oliferuk wiele lat temu przyjechała do LA, gdzie mieszkały jej dwie siostry. Wszystkie trzy dziewczyny próbowały swoich sił w programie "Top Model Worldwide". Violet wystąpiła na scenie "The voice of Poland" z utworem "Walk Me Home" z repertuaru P!nk. Po kilkunastu sekundach fotel odwrócił Michał Szpak. Juror nie mógł uwierzyć własnym oczom! W uczestniczce rozpoznał swoją przyjaciółkę! Szpak nie krył swojego zdziwienia i wytłumaczył wszystkim skąd zna dziewczynę: - Co ty tu robisz!? To moja psiapsi-psiapsi siostra! Jurorzy zauważyli, że dziewczyna była bardzo zestresowana i to popsuło jej występ. Mimo tego, pochwalili jej angielski. Viola naprawdę się stresowała, na scenie było jej gorąco. Z pomocą przyszedł jej Tomson i zaczął ją wachlować. Szpak przyznał, że choć Viola była zestresowana, to zna ją i może potwierdzić, że ma talent: - Wiem jak śpiewasz i możesz wywrócić wszystko do góry nogami! Michał zdradził też, że z Violet znają się osiem lat, mieli nawet tego samego nauczyciela i zdarzyło im się wystąpić razem na jednej scenie. Teraz dołączyła do jego drużyny. Czy Michałowi uda się przezwyciężyć stres z jakim zmaga się jego przyjaciółka? 

Sprawdź:Odwrócili się wszyscy, uczestnik bez wahania wybrał Szpaka

Nie masz w co się ubrać na wielkie wyjście? Skorzystaj z promocji publikowanych na stronie Zalando Lounge kod rabatowy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE