The voice

i

Autor: Materiały Prasowe TVP

Odwrócili się wszyscy, uczestnik bez wahania wybrał Szpaka

2019-10-05 22:59

Dzisiaj odbyły się ostatnie przesłuchania w ciemno w programie "The Voice of Poland". Michał Szpak miał sporo szczęścia, trafił na prawdziwe wokalne "perełki". Do jego drużyny dołączył Jakub Dąbrowski, który zaskoczył wszystkich swoją wrażliwością i oczywiście wyjątkowym głosem.

W pierwszej części przesłuchań w ciemno, usłyszeliśmy uczestników pochodzących z Małopolski. Jako siódmy wystąpił Jakub Dąbrowski (27 l.). Pasją chłopaka jest fotografia analogowa. Jakub wbrew popularności szybkich utworów, postawił na spokojną piosenkę. Wybrał utwór Christiny Perri "A Thousand Years". Wprawił publiczność w magiczny nastrój. Zaśpiewał i zagrał na gitarze. Po kilku sekundach odwróciła się Margaret. Chwilę później Tomson i Baron, a za nimi Kamil Bednarek i Michał Szpak. Głównym atutem Jakuba była barwa głosu i to, że zaśpiewał falsetem! Bednarek nie mógł przestać się uśmiechać! Szpak poprosił uczestnika o zaśpiewanie czegoś swoim naturalnym głosem. Wybór padł na piosenkę z repertuaru Adele "Skyfall". Do chłopaka szybko dołączył Baron z gitarą. Margaret i Michał postanowili śpiewać chórki. Po wspólnym występie uczestnik bez wahania wybrał Michała Szpaka. Jurorzy byli zszokowani! Nie musieli nawet o niego walczyć, nie potrzebowali żadnej dyskusji. Jakub był zdecydowany do kogo dołączy. Tak szybkiej decyzji w programie nie podjął chyba nikt dotąd. 

Zobacz:Co łączy Szpaka z byłą uczestniczką "Top Model"? Juror był zszokowany jej widokiem

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE