Szymon Majewski Show: Jarosław Kaczyński sobowtórem Justina Biebera!

2011-05-24 11:00

Takie transfery przyćmiłyby nawet przejście Bartosza Arłukowicza z SLD do PO. W poniedziałkowym odcinku Szymon Majewski Show pojawiły się dwie wielkie gwiazdy muzyki - Lady Gaga oraz Justin Bieber. Nie zabrakło też parodii Jarosława Kaczyńskiego, który wyznał, że jest sobowtórem kanadyjskiego piosenkarza!

W tradycyjnych i kultowych zarazem Rozmowach w Tłoku tym razem sparodiowano przede wszystkim prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, a także prezydent Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz. Politycy podczas programu wyciągnęli z rękawa dwa asy.

PiS miał wesprzeć idol milionów nastolatek, czyli Justin Bieber, a na listach PO według Hanny Gronkiewicz-Waltz z RwT znajdzie się miejsce dla Lady Gagi.

Przeczytaj koniecznie: Robert Frycz, twórca AntyKomor.pl: Majewski i Wojewódzki mają mocniejsze żarty

Co więcej, Jarosław Kaczyński z programu Szymona Majewskiego zdradził nawet, że jest prezesem polskiego fun clubu Biebera oraz... jego sobowtórem w kategorii 45+!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE